Misiad’dan Engelli Derneklerine Ziyaret

Misiad’dan Engelli Derneklerine Ziyaret

3 Aralık Dünya Engelliler günü nedeniyle, Memleketçi Sanayici ve İş Adamları Derneği Şanlıurfa Şube Başkanı Gökhan Gökmen ve yönetim kurulu üyeleri, bugün bazı engelli derneklerini ...

04 Aralık 2014 - 17:10

3 Aralık Dünya Engelliler günü nedeniyle, Memleketçi Sanayici ve İş Adamları Derneği Şanlıurfa Şube Başkanı Gökhan Gökmen ve yönetim kurulu üyeleri, bugün bazı engelli derneklerini ziyaret ederek Engelliler gününü kutladılar. Dünya Engelliler Günü nedeniyle yapılan ziyaretler kapsamında, Bedensel Engelliler Spor Kulübü Başkanı Veysi Fırat, Sosyal Yardımlaşma Görme Engelliler Derneği Başkanı İsmail Dünya, Bedensel Engelliler Derneği Başkanı İbrahim Tapşık makamlarında ziyaret edildi.
Yapılan ziyaretlerde MİSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Gökhan Gökmen, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Büyükfırat, Halil Öncel, Osman Mutlu, ve Genç MİSİAD Başkanı Abdurrahman İşçi, günün anlam ve önemini belirten birer fincan takımı hediye ettiler.
3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü için,” her insan birer engelli adayıdır, yeter ki kalplerimizde sevgi engeli olmasın” diyen MİSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Gökhan Gökmen, “Yeni kurulan bir dernek olarak, ziyaretlerimizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Bu anlamda bugüne özel de engelli kardeşlerimizi ziyaret ettik. Hem sorunlarını dinledik, hem de kurmuş olduğumuz derneğin amaçlarından kendilerine bahsettik. Ben, şahsım ve yönetimim adına Dünya Engelliler Günü’nü kutluyorum ve her zaman engelli kardeşlerimizin yanında olarak engelleri aşmaları konusunda onlara köprü olmaya devam edeceğiz.” dedi.