Murat Yıldırım YTÜ’ye destek verecek mi? Yıldız Teknik için...

Murat Yıldırım YTÜ'ye destek verecek mi? Yıldız Teknik için bir mesaj bekleniyor

YTÜ'nün Beşiktaş kampüsünün 'Külliye' yapılacağı neredeyse artık kesinleşti. Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu olan Murat Yıldırım'ın kendi okuluna destek verip vermeyeceği merak edilen bilgiler arasında. Hemen okumaya başla

17 Mayıs 2017 - 22:26

YTÜ'nün Beşiktaş kampüsünün 'Külliye' yapılacağı neredeyse artık kesinleşti. Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu olan Murat Yıldırım'ın kendi okuluna destek verip vermeyeceği merak edilen bilgiler arasında yer alıyor. Murat Yıldırım'ın sosyal medya hesaplarına baktığımızda üniversiteleri ve öğrencileri çok ciddiye aldığını görebiliyoruz. Son paylaştığı videoda Yakın Doğu Üniversitesi'nde bir söyleşi yapacağını söyleyen Yıldırım'ın mezun olduğu okula destek vermesi öğrenciler tarafından isteniyor.


Murat Yıldırım birçok ünlü isim YTÜ Beşiktaş kampüsü için bir paylaşım yapabilirse gerçekten de çok iyi bir sonuç ortaya çıkacaktır. Birçok eğitimcinin YTÜ'nün Beşiktaş kampüsünün 'Külliye' yapılacağından haberi bile yok. Dolayısıyla Murat Yıldırım gibi önemli isimleri mezun eden Yıldız Teknik Üniversitesi böyle bir ilgiyi hak ediyor. Yorumlarınız eksik etmeyin.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..