Nihat Çiftçi hakkında şok imar iddiası!

Nihat Çiftçi hakkında şok imar iddiası!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi hakkında çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı.

10 Ocak 2018 - 17:56 - Güncelleme: 10 Ocak 2018 - 19:16

Şanlıurfa Belediyesi Saadet Partisi Eski Meclis Üyesi Mehmet Cafer, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi hakkında sansasyonel bir iddia ortaya attı. Cafer, Çiftçi ve de ailesine ait dereyatağı olan arsayı belediyenin resmi hizmet arabalarıyla hafriyat dökerek kapattığını söyledi. Cafer bu iddiasını twitter hesabından fotoğraflarla da güçlendirdi.

Şanlıurfa'nın köklü ailelerinden olan Çiftçi iddiaya göre kendisine ve de ailesine ait "Dereyatağı" olan araziyi Devlet Su İşleri'nin (DSİ) olumsuz kararına rağmen imara açtı ve de 3 yıldır belediyenin resmi hizmet araçlarıyla molozlarla dolduruluyor.

İddia sahibi ise Şanlıurfa Belediyesi Saadet Partisi Eski Meclis Üyesi Mehmet Cafer twitterdan fotoğraflarla paylaştı.


Mehmet Cafer, Çiftçi'yi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve de Çevre ve Şehircilik Bakanı'na şikayet ederek, "Şanlıurfa BŞB yaptığına bakın hele.! Kendisine ve de ailesine ait dereyatağı olan araziyi DSİ'nin olumsuz kararına rağmen imara açmış ve 3 yıldır belediye araçları ile molozla dolduruyor ama bitmiyor.! Çünkü bir baraj seddi gibi çalışma var" şeklinde paylaşımlarda bulundu

..

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'da 'Joker' Operasyonu 20 Gözaltı
Şanlıurfa'da 'Joker' Operasyonu 20 Gözaltı
HDP: Şanlıurfa 'da 16 Bin Seçmenin Kayıtları Değiştirilmiş
HDP: Şanlıurfa 'da 16 Bin Seçmenin Kayıtları Değiştirilmiş