Ronaldo'dan şok açıklama: Mayorga ile zorla ilişkiye girdiğini itiraf etti

Cristiano Ronaldo bugüne kadar futbol dünyasına damga vurmakla gündeme geliyordu. Ancak son günlerde yoğun bir kadın ile zorla cinsel ilişkiye girme haberleri ile ön plana çıkıyor.

Ronaldo'dan şok açıklama: Mayorga ile zorla ilişkiye girdiğini itiraf etti
09 Ekim 2018 - 21:44

Cristiano Ronaldo bugüne kadar futbol dünyasına damga vurmakla gündeme geliyordu. Ancak son günlerde yoğun bir kadın ile zorla cinsel ilişkiye girme haberleri ile ön plana çıkıyor. Rıza olmadan Ronaldo'nun kendisi ile ilişkiye girdiğini söyleyen Kathryn Mayorga'nın iddiaları gerçek çıktı.

Ronaldo'ya ilişkin iddialarına Ronaldo'dan itiraf açıklaması geldi; itirafında kullandığı sözler şok etkisi yarattı.

Ronaldo, Mayorga ile ilişkiye girdiğini kabul etti ancak Mayorga'nın en başta herhangi bir olumsuz bir tavır sergilemediğini söyledi.

Cristiano Ronaldo'nun 2009 yılında Las Vegas'ta Katrin Mayorga adlı kadının rızası olmadan ilişkiye girdiği iddiası ile tekrar açılan soruşturmada çarpıcı detaylar ortaya çıktı.

Alman Der Spiegel gazetesi, Ronaldo'nun 2009 yılında avukatına yaptığı itirafları ortaya çıkarttı. Çok konuşulacak itiraflarda Ronaldo, Mayorga'ya yönelik insan haklarını ihlal ettiğini şu sözlerle itiraf etti;

''Onunla arkadan cinsel ilişkiye girdim. İzin verdi. Yüz üstü yatağa yattı. Ben de arkasındaydım. Pozisyonu değiştirmedik. 5-7 dakika sürdü. İstemediğini söyledi ama yapmama da izin verdi. Her şey çok çabuk sürdü. Birden beni itekledi ve 'Hayır yapma, ben diğerleri gibi değilim.' diye söylenmeye başladı. Birkaç kez seks sırasında da durmamı söyledi. Herhangi bir yardım bağırışında bulunmadı.''

Alman gazetesi, öte yandan 2009 yılında Ronaldo'nun nasıl hapisten kurtulduğunun detaylarını da açıkladı. Tüm takım avukatlarının Ronaldo için çalıştığını belirten Der Spiegel, avukat Carlos Osorio'nun Ronaldo'ya sağladığı detayları da listeledi.

Osorio'nun Ronaldo'ya Vegas'tan özel bir detektif (Biri için saatte 475 dolar), iki Portekizli avukat ve Londra'dan bir hukuk danışmanı (sloganı 'problemi bul, krizi çöz) tuttuğu kaydedildi.

Ronaldo'nun ortaya çıkan itiraflarından sonra futbolcudan nasıl bir cevap geleceği merak konusu oldu. 
 

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum