Şander Başkanı Çiçek Baydilli’yi Ziyaret Etti

Şander Başkanı Çiçek Baydilli’yi Ziyaret Etti

Ankara Şanlıurfalılar Derneği Başkanı Mehmet Çiçek,Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli'yi makamında ziyaret etti Şander Bşakanı Çiçek , Başkan Baydilli'ye dernek hakkında bilgiler vererek, derneğin yapmayı planladığı ...

23 Şubat 2016 - 21:15

IMG-20160223-WA0000Ankara Şanlıurfalılar Derneği Başkanı Mehmet Çiçek,Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’yi makamında ziyaret etti Şander Bşakanı Çiçek , Başkan Baydilli’ye dernek hakkında bilgiler vererek, derneğin yapmayı planladığı çalışmalardan bahsetti. Şanlıurfa’yı Ankara’da en güzel şekilde tanıtabilmek amacıyla ellerinden gelen çabayı gösterdiklerini vurgulayan Çiçek, “Şahsım ve diğer yönetimdeki arkadaşlarımla birlikte Ankara’da bulunan hemşerilerimizin birbirleriyle tanışması, kaynaşması, birlik ve beraberliğin sağlanması ve asıl önemli olan dayanışmanın oluşması için çalışacağız. Şanlıurfa kültürünü, müziğini ve en önemlisi mukaddes tarihini başta ülkemize olmak üzere tüm dünya ülkelerine tanıtacağız” dedi.
Çiçek, bundan sonra Şanlıurfa’ya sık sık gelerek, kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum kuruşlarına ziyaretlerde bulunacaklarını söyledi.
Ziyaret, daha sonra bir süre yapılan sohbetle sona erdi.