Şanlıurfa’da Doktorun Başında Parke Taşı Parçaladılar

Şanlıurfa'da Doktorun Başında Parke Taşı Parçaladılar

Şanlıurfa'da, çocuğunun ateşi düşmediği için öfkelenen baba, nöbetçi doktorun başına parke taşıyla vurdu.

18 Temmuz 2018 - 10:08

Şanlıurfa'da, çocuğunun ateşi düşmediği için öfkelenen baba, nöbetçi doktorun başına parke taşıyla vurdu. Kanlar içinde kalan doktor ameliyata, saldırgan baba gözaltına alındı.

Şanlıurfa Harran Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi Çocuk Bölümü'nde, çocuğunun ateşi düşmediği için öfkelenen Abdulkadir K., nöbetçi doktor Bahaddin Ahmet Yalçın'ın başına parke taşıyla vurdu. Kanlar içinde kalan doktor ameliyata, saldırgan baba gözaltına alındı.

YÜKSEK ATEŞLE HASTANEYE KALDIRILAN ÇOCUK TEDAVİYE ALINDI

Olay, dün gece Harran Üniversitesi Osmanbey Kampusu içerisinde yer alan Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Çocuk Bölümü'nde meydana geldi. Yüksek ateş şikayetiyle hastaneye getirilen çocuk, serviste tedavi altına alındı.

DOKTORUN BAŞINDA PARKE TAŞI PARÇALADI

Bir türlü ateşi düşmeyen çocuğun babası Abdulkadir K., kendisine gerekli cevabı vermediğini öne sürdüğü nöbetçi doktor Bahaddin Ahmet Yalçın ile tartıştı. Kısa sürede tartışmanın büyümesi üzerine Abdulkadir K., bulduğu parke taşını doktorun başına vurarak parçaladı.

DOKTOR AMELİYATA, SALDIRGAN BABA İSE GÖZALTINA ALINDI

Saldırıya uğrayan Dr. Yalçın kanlar içersinde yere yığılırken, öfkeli baba ise hasta yakını ve sağlık görevlileri tarafından engellendi. Ağır yaralanan Dr. Yalçın meslektaşları tarafından sedyeye konularak ameliyata alındı. Abdulkadir K. ise gözaltına alındı.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Kaynak: DHA

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • erhantmr
    1 yıl önce
    Boyle canileri Idam etmek lazim. Saglik calisanlarina siddet uygu***ir mi bu ne ya
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Hilvan'da Takla Atan Otomobilin Sürücüsü Öldü
Hilvan'da Takla Atan Otomobilin Sürücüsü Öldü
Ceylanpınar'da 2 terörist yakalandı
Ceylanpınar'da 2 terörist yakalandı