Şanlıurfa Eyyübiye SYDV Personel Alım İlanı

Şanlıurfa Eyyübiye SYDV Personel Alım İlanı

Şanlıurfa Eyyübiye SYDV Personel Alım İlanı

20 Eylül 2017 - 13:08 - Güncelleme: 20 Eylül 2017 - 13:22

3 ADET BÜRO GÖREVLİSİ ALIMI 

Son Başvuru : 04.10.2017

Çalışma Şekli  BELİRSİZ SÜRELİ

Alınacak Sayı  3

İl  ŞANLIURFA

İlçe EYYÜBİYE

Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ

Açıklama

- Bilgisayar Sertifikasına sahip olmak, Bilgisayar Programlarını kullanabilme becerisine sahip olmak, (her türlü yazışmayı makul bir sürede bilgisayarda yapabilme becerisi mülakatta uygulamalı olarak değerlendirilecektir 
- Erkek adaylar için en az bir yıllık Sürücü Belgesi sahibi olmak, araç kullanabilme becerisine sahip olmak. Kadın adaylar için zorunlu olmayıp, tercih nedenidir. (araç kullanabilme becerisi mülakatta uygulamalı olarak değerlendirilecektir) 
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı 
- 1) Sürücü belgesi şartı aranacak; Erkek adaylar için en az bir yıllık Sürücü Belgesi sahibi olmak, araç kullanabilme becerisine sahip olmak. Kadın adaylar için zorunlu olmayıp, tercih nedenidir(araç kullanabilme becerisi mülakatta uygulamalı olarak değerlenecektir.) 2) Bilgisayar bilgisi şartı aranacak; Bilgisayar Sertifikasına sahip olmak, her türlü yazışmayı makul bir sürede bilgisayarda yapabilme becerisi mülakatta uygulamalı olarak değerlendirilecektir.

3) İkamet şartı aranacak; Son 6(altı)içinde ilçe sınırlarımızda ikamet etmiş olması şartı aranacak, ilçe dışından başvuru kabul edilmeyecek.

4) Yabancı dil şartı aranmayacak Arapça veya Kürtçe dillerinden en az birini bilmek tercih sebebidir. Mülakatta dil bilme becerisi uygulamalı olarak değerlendirilecektir.

5) Şartları taşıyanlar arasından sistem tarafından KPSS puanı en yüksekten aşağıya sıralandığında Büro görevlisi için 9 kişi mülakatta çağrılacak olup sadece bu 9 kişiden belge istenecek.

6) Mülakatta kalan personelin güvenlik soruşturmaları yapılacaktır, yapılan soruşturmada güvenlik soruşturmasında kalan adaylar mülakatta elenecektir.

7) Bölüm şartı aranmayacak, 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının her bir unvanın iş tanımında belirtilen bölümlerinden mezun olmak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haber merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cevheri Çevik Kuvvet Kavşağında İncelemelerde Bulundu
Cevheri Çevik Kuvvet Kavşağında İncelemelerde Bulundu
Sosyal medya paylaşımları iş sözleşmesi feshine sebep olabilir mi?
Sosyal medya paylaşımları iş sözleşmesi feshine sebep olabilir...