Şanlıurfa Kongresi 19 Hazirana Ertelendi…

Şanlıurfa Kongresi 19 Hazirana Ertelendi…

Şanlıurfaspor Olağan Seçimli Genel Kurulu salt çoğunluk sağlanamadığı için bugün toplanamadı. Kongre 19 Haziran 2016 Pazar günü aynı yerde saat 12.00’da toplanacak. Bugün yapılması planlanan ...

12 Haziran 2016 - 13:11

örnek fotoŞanlıurfaspor Olağan Seçimli Genel Kurulu salt çoğunluk sağlanamadığı için bugün toplanamadı. Kongre 19 Haziran 2016 Pazar günü aynı yerde saat 12.00’da toplanacak. Bugün yapılması planlanan Genel Kurula kayıtlı bulunan 918 delegeden yaklaşık 30 delege katıldı. Salt çoğunluğun sağlanamadığı genel kurul 19 Haziran’a ertelenirken, 19 Haziran’da yapılacak olan Kurulda salt çoğunluğa bakılmaksızın Genel Kurul gerçekleştirilecek. Öte yandan seçim için şu ana kadar tek adayın Fethi Şimşek olduğu belirtildi.
Şanlıurfaspor Olağan Seçimli Genel Kurulunun ertelenmesi hakkında değerlendirmelerde bulunan Şanlıurfaspor Başkanı Fethi Şimşek “Ramazan olması ve nasılsa ilk kongrede çoğunluk olmaz biz ikinci kongreye gidelim düşüncesiyle çoğu kişi gelmedi. Kongremiz çoğunluk sağlanamadığı için 19 Haziran Pazar günü saat 12.00’a ertelenmiştir. Bu saatte bütün delegelerimizin bu saatte mutlaka kongrede olmalarını, gelmelerini arzu ediyoruz. Bu kongrede inşallah Şanlıurfaspor için hayırlı, uğurlu bir dönem başlar. Ben aday mıyım? Konusu merak konusudur açıkçası. Çok samimi ve içten söylüyorum; ben güçlü elleri gördüğüm anda, bu işin hakkını verebilecek ciddiyette, hassasiyette, fedakarlıkta bir listeyi gördüğüm anda adaylıktan çekilirim” dedi.