ŞANLIURFA’LI ÜNLÜ SANATÇI DÜN GECE YOĞUN BAKIMA ALINDI...

ŞANLIURFA'LI ÜNLÜ SANATÇI DÜN GECE YOĞUN BAKIMA ALINDI...

Halk Müziğinin sevilen isimlerinden Ekrem Arpak dün gece yaşadığı sağlık sorunu nedeni hastaneye kaldırıldı Ünlü sanatçı şu anda ilaçlarla uyutuluyor

13 Ekim 2017 - 19:50 - Güncelleme: 13 Ekim 2017 - 20:00

ÜNLÜ SANATÇI SEVENLERİNİ KORKUTTU!

Halk Müziğinin sevilen isimlerinden Ekrem Arpak dün gece yaşadığı sağlık sorunu nedeni kısa süreli de olsa sevenlerini korkuttu.  

 

YOĞUN BAKIMDA!

Dün gece şiddetli göğüs ağrısı şikayeti ile özel bir hastanede tedavi altına alınan Arpak ailesini ve sevenlerini korkuttu. İlk tedavinin ardından kısa süreli yoğun bakıma alınan Arpak: doktorların başarılı müdahaleleri sonucunda tedaviye olumlu cevap verdiği ve yoğun bakımdan çıkarıldığı öğrenildi.  

 

KALP KRİZİ Mİ?  

Arpak'ın yaşadığı sağlık sorunu ile ilgili net bir açıklama henüz yapılmamış olsa da edinilen bilgilere göre kalp spazmı geçirdiği ve sağlık durumunun gayet iyi olduğu öğrenildi.

 

TABURCU OLDUKTAN SONRA BASIN TOPLANTISI DÜZENLEYECEK!  

Özellikle TRT Müzik'te ciddi bir izleyici kitlesine ulaşan " Saz İle Söz İle " programının aniden yayından kaldırılması ve son bir yıldır bazı haksızlıklara maruz kaldığı iddiaları ile gündeme gelen Arpak'ın bu süreçte çok yorulduğu taburcu olduktan sonra sert açıklamalarda bulunacağı bir basın toplantısı düzenleyeceği gelen bilgiler arasında.Kaynak: viransehirorg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..