Şanlıurfa Platformu Ramazan Bayramı Mesajı Yayınladı

Şanlıurfa Platformu Ramazan Bayramı Mesajı Yayınladı

Şanlıurfa Platformu Genel Başkanı Habip Çadırcı, Ramazan Bayramı öncesi yayınladığı mesajında başta Şanlıurfa halkının olmak üzere tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramını kutladı. Başkan Çadırcı, ...

16 Temmuz 2015 - 13:43

vali_vekili_paladan_19_mayis_kutlama_mesaji_h62191Şanlıurfa Platformu Genel Başkanı Habip Çadırcı, Ramazan Bayramı öncesi yayınladığı mesajında başta Şanlıurfa halkının olmak üzere tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramını kutladı.
Başkan Çadırcı, “Türkiye’nin dört bir köşesinde gülümseyen yüzler, sevinen kalpler, birleşen eller, dua eden diller eşliğinde kutlanacak bayram günlerinin, dünyanın dört bir köşesinde zulüm altındaki Müslümanların kurtuluşuna bir başlangıç, bir vesile olmasını temenni ediyorum” dedi. Habip Çadırcı , Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, mübarek ramazan ayında yapılan ibadetlerle bayrama ulaşmanın gönül huzurunu milletçe yaşadıklarını söyledi. Bir ay boyunca Cenabı Allah’ın rızasını kazanmak için tutulan oruçlardan sonra, bayram günlerine kavuşmanın, büyük onur ve mutluluk verici olduğunu ifade eden Başkan Çadırcı, “Mübarek Ramazan Bayramının size ve ailenize bolluk, bereket ve sağlık, İslam alemine barış, huzur ve kardeşlik getirmesini dilerim. Bu duygu ve düşüncelerle Şanlurfa’lı vatandaşlarımın, Türk ve İslam coğrafyasının mübarek Ramazan Bayramını yürekten kutluyor, Cenabı Allah’tan hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum.”dedi.