Şanlıurfa’da Alacak Verecek Kavgası : 3 Yaralı

Şanlıurfa’da Alacak Verecek Kavgası : 3 Yaralı

Şanlıurfa’da alacak verecek meselesi yüzünden çıkan kavgada 1’si ağır 3 kişi yaralandı. Olay Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesi Mance Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, akrabası olan Hayati ...

08 Temmuz 2016 - 13:22

habersanliurfaŞanlıurfa’da alacak verecek meselesi yüzünden çıkan kavgada 1’si ağır 3 kişi yaralandı. Olay Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesi Mance Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, akrabası olan Hayati Ç.’nin yaşadığı Mance Mahallesi’ndeki evine silahıyla birlikte geldi. Şahıs, burada akrabası Hayati Ç.’nin üzerine kurşun yağdırdı. O esnada yoldan geçen Yusuf Ç.’da(13) seken kurşunlardan bir tanesi isabet etti. Şahıs, akrabasını vurduktan sonra geldiği pikap ile kaçmak isterken sokakta bulunan 3 yaşındaki Muhammed Enes A. isimli çocuğa çarptı. Hızını alamayan şahıs daha sonra park halinde bulunan sivil polis aracına çarptı.
Vücudunun çeşitli yerlerine isabet eden kurşunlarla ağır yaralanan Hayati Ç.’ olay yerine çağrılan ambulans ile Balıklıgöl Devlet Hastanesine kaldırılırken, pikabın çarptığı Muhammed Enes A.’da özel bir araçla Balıklıgöl Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Yusuf Ç. ise Mehmet Akif İnan Eğitim Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Hayati Ç.’nin sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenilirken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.