Şanlıurfaspor Arena’ya çıktı

Şanlıurfaspor Arena’ya çıktı

PTT 1. Ligde sezon başı hazırlıklarını sürdüren Sarı Yeşilli ekip bugün GAP Arena stadında çalışmalarını yaptı. Sezonun başlamasına kısa bir süre kala Çalışmalarını Şanlıurfa’da sürdüren Şanlıurfaspor ...

12 Ağustos 2016 - 22:50

habersanliurfaPTT 1. Ligde sezon başı hazırlıklarını sürdüren Sarı Yeşilli ekip bugün GAP Arena stadında çalışmalarını yaptı.
Sezonun başlamasına kısa bir süre kala Çalışmalarını Şanlıurfa’da sürdüren Şanlıurfaspor bu kez kendi tesislerinin dışında antrenman yaptı.
Akşam yapılan antrenmanda futbolcular tam saha çift kale maç yaparken bir grup taraftarda tribünlerdeki yerini alarak takıma destek verdi.
Teknik direktör Ünal Karaman nezaretinde yapılan ve 1 saat 35 dakika süren antrenmanı Şanlıurfaspor yönetim kurulundan Vedat Bucak, M.Giray Küçük, Reşat Toprak, İbrahim Demirkan, Şanlıurfa Gençlik ve Spor il Müdürü Hakan Keşküş ve Spor şube müdürü Murat Bağış’ta izledi.
Sarı yeşilli ekip çalışmalarına yarın GAP Vadisi tesislerinde yapacağı antrenman ilşe devam edecek.
Antrenman sonrası Urfa yemekleri Şanlıurfaspor Yönetim, teknik ekip ve futbolcular antrenman sonrası Kebapçı isimli restaurand da Urfa yemekleri yedi.
Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna, Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı ve yönetim kurulundan Emin Yetim, Giray Küçük, İbrahim Demirkan, katıldığı yemekte Futbolcular Urfa’ya özgü yemekler yedi.