Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Emin Yetim gözaltına alındı

Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Emin Yetim gözaltına alındı

Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Emin Yetim futbolcu Mertcan Çam'ı darp ettiği iddiasıyla gözaltına alındı.

06 Aralık 2017 - 20:28 - Güncelleme: 06 Aralık 2017 - 21:02

Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Emin Yetim futbolcu Mertcan Çam'ı darp ettiği iddiasıyla gözaltına alındı.

Salı akşamının ilk saatlerinde yerel siteler ve sosyal medyayada çıkan Haberde Şanlıurfaspor'umuzun genç ve başarılı futbolcusu Mertcan kardeşimizin kimliği belirsiz kişilerce darp edildiği iddia ediliyordu.

İddialar iddiaları, açıklamalar birbirini kovalamaya her kafadan bir ses çıkmaya başladı.

Bir iddiaya göre Mertcan kulüpten alacaklarını tahsil etmek için TFF'ye başvurmuş buna kızan kulüp başkanı beraberinde gelen adamları ile Mertcan kardeşimizin darp etmiş bununla da yetinmemiş telefonlarına el koymuş ve Mertcan kaçarak canını zor kurtarmıştı!

Bir başka iddia ise Mertcan Çam'ın kimliği belirsiz kişilerce saldırıya uğradığına dairdi.

Bu İddialara karşı açıklama yapan Başkan Yetim Mertcan Çam’ı darp ettikleri yönündeki iddiaları yalanlayarak, aksi ispatlandığı takdirde istifa edeceğini açıkladı. Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Emin Yetim, futbolcuları Mertcan Çam’ın kendisi tarafından darp edildiği yönündeki iddiaları yalanlayarak, darp olayını sosyal medyadan duyduklarını söyledi. Darpla alakası olduğunun belirlendiği takdirde tüm Türkiye’den özür dilemekle kalmayacaklarını, çıkıp istifa edeceğini dile getiren Yetim, "Mertcan’la ilgili şahsi olarak ya da kulüp olarak bir problemimiz yok. Olsaydı onu transfer etmezdik. Yetim, suçlu oldukları takdirde çıkıp istifa edeceklerini belirtti. 

İçişleri Bakanı Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu  konuyu ele almasıyla başlayan Şanlıurfaspor'a  oluşan baskı Başkan Emin Yetim'in

gözaltına alınmasına sebeb oldu.

Gelişmelerden an be an haberdar edecegiz...

Şanlıurfaspor'dan yapılan kısa açıklamada ; Kulüp başkanımız Emin Yetim Şanlıurfa Emniyet müdürlüğüne gelen yoğun baskılardan dolayı akşam saatlerinde gözaltına alındı. Suan asayiş sube binasında bulunan Başkanımız Yetim muhtemelen tutuklanacak.

www.haber-sanliurfa.com

Kaynak: www.haber-sanliurfa.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..