Şanlıurfaspor’dan Büyük Bilet İndirimi

Şanlıurfaspor’dan Büyük Bilet İndirimi

Şanlıurfaspor kulübü Antalyaspor maçı dahil bundan sonra oynanacak maçlarda biletleri 2 TL yaptı Şanlıurfaspor kulübünden yapılan açıklamaya göre, Cuma günü GAP Arena stadında oynanacak Antalyaspor maçı ...

03 Şubat 2015 - 14:45

1
Şanlıurfaspor kulübü Antalyaspor maçı dahil bundan sonra oynanacak maçlarda biletleri 2 TL yaptı
Şanlıurfaspor kulübünden yapılan açıklamaya göre, Cuma günü GAP Arena stadında oynanacak Antalyaspor maçı dahil Şanlıurfaspor’un kendi sahasında oynanacak maç biletleri 2 TL yapılmıştır denildi.
Konu ile ilgili kulübün resmi sitesinde açıklama yapan sarı yeşilli ekip, “PTT 1. Ligin 18. haftası olan Antalyaspor maçı dahil bundan sonra iç sahada oynanan maçların biletleri taraftarımıza 2 TL yapılmıştır. Yanlız PASOLİG sisteminden kaynaklanan ve kendileri tarafından kulübümüzden kesilen 2 TL’yi taraftarlarımızdan talep edeceğiz. Kulübümüzle alakalı olmayan ve her maçta her taraftardan kesinti yapılarak PASSOLİG’e aktarılan 2 TL karşılığında Şanlıurfaspor’un maçlarını izleyebileceksiniz.
2 TL’nin kulübümüzle alakası olmadığını taraftarlarımızın özellikle bilmesini istiyoruz. Burada kulübümüzün kasasına giren tek kuruş para olmayacaktır. Bu 2 TL her 1 taraftardan kesinti yapılan meblağdır. Kulüp olarak maçı bedava yapmak istedik ama 2 TL’nin kulübümüz kasasından ekstra dan para çıkmaması için böyle bir yola başvurduk ” denildi.