Sinem Gedik ve İntizar’ın Lezbiyen İlişkisi / SANSÜRSÜZ...

Sinem Gedik ve İntizar'ın Lezbiyen İlişkisi / SANSÜRSÜZ VİDEO

90'lardan beri Türk müziğinde adı geçen işlere imza atan İntizar ve Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik'in ilişkisi gündeme bomba gibi oturdu!

14 Temmuz 2018 - 16:03 - Güncelleme: 19 Ağustos 2018 - 23:35

90'lardan beri Türk müziğinde adı geçen işlere imza atan İntizar ve Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik'in ilişkisi gündeme bomba gibi oturdu!

İkilinin samimi görüntüleri Uçankuş aracılığıyla medyada dolaşıyor.

Peki İntizar kimdir?

Sinem Gedik ile nasıl tanıştı?

Aşk iddiaları doğru mu?

Mustafa Ceceli şimdi ne yapacak?

Videoyu kim verdi?

Hepsi haberimizin detaylarında...

20 yılı yakın süredir Türk müziğine önemli eserler katan İntizar'ın adı Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik ile aşk dedikodularına karıştı. Medyada da dolaşan videolar aşk iddialarını destekleyecek nitelikte. Mustafa Ceceli'nin aldattığı düşünülen evliliklerindeki bu yeni gelişme dengeleri değiştirecek gibi duruyor.

Mustafa Ceceli- Sinem Gedik çiftinin aniden boşanması magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. 9 yıllık eşi Sinem Gedik'ten tek celsede boşanan Mustafa Ceceli'nin, ayrılıktan kısa süre sonra Selin İmer ile ilişkisi ortaya çıkmıştı.Boşanmanın sebebi ise Selin İmer olarak görülüyordu. Ceceli ve İmer boşanmanın ardından hemen evlenmişlerdi.

BOŞANMA NEDENİ İNTİZAR'LA İLİŞKİSİ Mİ?

Ancak Cengiz Semercioğlu, boşanmanın perde arkasında yatan farklı bir iddiayı köşesine taşıdı.

Semercioğlu, Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik'in, şarkıcı İntizar ile ilişkisi olduğunu, boşanmanın sebebinin ikili arasındaki yasak aşk olduğunu iddia etti.

İNTİZAR'IN ŞİRKETİNDEN AÇIKLAMA

Yayınlanan bu haberlerin ardından İntizar’ın bağlı olduğu şirket olan Poll Production’ın sahibi Polat Yağcı,İntizar ile olan iş birliklerinin sona erdiğini açıkladı.

İNTİZAR KİMDİR? KAÇ YAŞINDA?

1974’de Tunceli’de doğan İntizar’ın soyadı Arslan’dır. Babası asker, annesi ise ev hanımıdır. Babasının görevi nedeniyle Muğla ve İzmir’de yaşamıştır. İzmir’de düzenlenen bir müzik yarışmasında Türk Halk Müziği ve pop müzik dallarında birinci olan şarkıcı Ağrı Eğitim Fakültesi’nden mezun olmuştur.

KONSERLE BAŞLAYAN ÜNLÜ OLMA SÜRECİ

Sibel Can’ın bir konserinde sahneye çıkınca konseri izleyenler arasında olan Ahmet Selçuk İlkan ve Ferdi Tayfur, konser sonrası İntizar'la irtibata geçer, Ferdi Tayfur, İntizar'a, sesini çok beğendiğini ve ona albüm yapmak ister.

SİNEM GEDİK

Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Ceceli, 1987 yılında İstanbul'da doğdu. Üniversite eğitimini tasarım mühendisliği bölümünde tamamlanmıştır. Çok genç yaşta nikah masasına oturan Sinem Ceceli, kendisinden 7 yaş büyük olan Mustafa Ceceli ile 1 kasım 2008 tarihinde evlenmişti. İkilinin Arın Ceceli adında 6 yaşında bir oğlu vardır.

 MUSTAFA CECELİ KİMDİR?

2 Kasım 1980 yılında dünyaya gelen Mustafa Ceceli aslen Çankırılıdır. Ankara'da büyüyen Mustafa Ceceli ilköğretim ve lise eğitimini de burada almıştır Ankara Üniversitesi Veteriner Hekimliği bölümünü kazanıp okuyan Ceceli 3. sınıfta Yeditepe Üniversitesi İşletme Bölümü’nü kazandı ve İstanbul'da okumaya başladı. Müzik kariyerine amatör olarak üniversitede başlayan Mustafa Ceceli 2009 yılında "Ceceli" albümü adıyla piyasaya hızlı bir giriş yapmıştır. Daha sonra 2012 yılında "Es" albümüyle gönüllere esen Mustafa Ceceli 2014 yılında "Kalpten" albümüyle de kalpleri kazanmıştır. Son olarak "Aşk için gelmişiz" albümüyle sevenlerinin karşısına çıkan Mustafa Ceceli mütevazi hayatı ve samimiyetiyle herkesin sevgisini kazanmıştır. Kariyeri boyunca bir çok ödüle sahip olan başarılı isimin en dikkat çeken ödülleri ise 40.Altın Kelebek Ödüllerindeki "En İyi Erkek Sanatçı" ödülüdür. 1 Kasım 2008 senesinde Sinem Ceceli ile evlenen sanatçının bu evlilikten Arın adında bir oğlu vardır. Daha sonra Sinem Gedik’ten ayrılıp Selin İmer ile evlenmiştir. 

 

SELİN KİMDİR?

Merhum iş adamı İnsel İmer ile Canan İmer'in kızları Selin İmer, 14 Ocak 1983’te doğdu. İtalyan Orta Okulu ve MEF Okulları'nda orta öğrenimini tamamlayan sosyetik güzel, ABD'ye giderek psikoloji, moda ve reklam üzerine eğitim aldı. Yedi yıl yurt dışında hayatını sürdüren Selin İmer, ülkeye döndükten sonra pek çok isimle anıldı. Selin İmer'in adı Doruk Kaya, Alican Ulusoy ve Beşiktaş eski Başkanı Serdar Bilgili gibi ünlülerle anılmıştı. Barcelona'nın yıldız futbolcusu Arda Turan ile adı anıldı. Fakat her iki isim de iddiaları yalanladı. Kürk giydiği için ünlü isimler tarafından eleştirilen Selin İmer, “Şuna param yetmiyor’ desene! Hayvanı ben mi katlettim?” cevabını vererek büyük tepki çekmişti. Bir dönem fazla kilolarıyla dikkat çeken Selin İmer, Şeyda Coşkun'dan yardım alarak bir buçuk ay gibi kısa bir sürede 10 kilo vermeyi başarmıştı

 

AŞK İDDİALARI SANSÜRSÜZ VİDEO

 

Kaynak: superhaber

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Cemil nadir özgün
    1 yıl önce
    Hiçkimse bu işe bulaşmasın. ..Bu ülkede enseste, pedofiliye, zoofiliye, nekrofiliye sesinizi çı katmayın. Gelin intizara bulaşın. Sonra o videonun neresi homofobik/lezbiyen ilişki...Yetiştirme yurtlarına, çocuk islahevlerine, askerî birliklere,kuran kurslarına, lise-üniversite kız ve erkek öğrenci yurtlarına, ilçeye yeni gelen genç memur karılarının yaşadıklarına, özellikle kadınlar hamamlarına gidin homoseksüel ilişkilerin şahını görürsünüz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Hilvan'da Takla Atan Otomobilin Sürücüsü Öldü
Hilvan'da Takla Atan Otomobilin Sürücüsü Öldü
Ceylanpınar'da 2 terörist yakalandı
Ceylanpınar'da 2 terörist yakalandı