Siverek Belediyespor'dan Kamuoyuna Duyuru

Siverek Belediyespor kulübü Ekonomik sıkıntıları Süren sporcuların peşinat ve maç primleri halen ödeyememe sebebiyle ilgili Kamuoyuna açıklama bulunuldu.

Siverek Belediyespor'dan Kamuoyuna Duyuru
12 Aralık 2019 - 10:52

Siverek Belediyespor kulübü  Ekonomik sıkıntıları Süren sporcuların peşinat ve maç primleri halen ödeyememe sebebiyle ilgili Kamuoyuna açıklama bulunuldu.

Siverek Belediyespor kulübü Kamuoyuna açıklamasında ; 

1 Haftaya Yakındır Siverek Belediyespor kulübü olarak Ekonomik sıkıntıları Süren sporcularımızın peşinat ve maç primleri halen ödeyememenin üzüntüsü ve sıkıntısını yaşamaktayız.

Malumunuz tüm Türkiye genelinde belediyelerde yaşanan tasarruf tedbirleri gibi sıkıntılar bizde de yaşanmaktadır . Sosyal medyada dolaşan , Yönetim bıraksın biz yapalım gibi söylemlere ita fen bunu yayınlamak zorunda kaldığımızı bildirmek isteriz .

Mevcut Yönetimle Görüşmüş olup gerekse istifaları gerekse onlarla iş birliğinde olup takımımızı ve şehrimizi bu bataklıktan kurtarabilecek Şehrin önde gelenleri , Siverek spor sevdalıları ,Siverek sevdalılarını göreve davet ediyoruz . Akıbeti bir türlü belli olmayan takımımızın sessizliği devam ediyor .

Şehrimizin Sporsal Faaliyetlerindeki tek Markası olan Siverek Belediye sporumuzun sezona çok iyi bir başlangıç yapmış ve halen şampiyonluk iddiası bulunmaktadır . Dışarıdan Yorum yapmak yerine 300 bin nüfuslu şehrimizin Önde gelenlerinden buradan çağrı yapmış bulunuyoruz , Gelin hepimiz bir olalım 2020 yılı spora bütçesi belediyemize gelene kadar bu takımın başta bal ligimizde yerimizi koruma ve hedefimiz üçüncü lig olsun mantığıyla kenetlenelim engel olmayalım.

Mevcut Yönetim, yeni gelecek yönetim için istifasını göze almış durumda kim olursa olsun bu durumda kurtarabilecek şehrin önde gelenleri var ise buyurun şimdi tam sırası .

Takımımız bu hafta hayati önem taşıyan bir karşılaşmaya çıkacaktır , hafta içi bu krizi çözülmez ise koca çınara yazık olacaktır . İnanıyoruz ki mülkü amirlerimizden , belediyedeki idarecilerimize , kaymakamımızdan şehrin iş adamlarına , şehrin önde gelenleri ve Siverek belediye spora gönül vermiş herkesi memleket için göreve davet ediyoruz .. denildi

YORUMLAR

  • 0 Yorum