URFA HAVAALANI YOLUNDA TRAFİK KAZASI: 6 YARALI

URFA HAVAALANI YOLUNDA TRAFİK KAZASI: 6 YARALI

Şanlıurfa’da bulunan bakanları havaalanından uğurlamadan dönenlerin dönüş yolunda meydana gelen kazada 6 kişi yaralandı. Yaralılardan 3’ünün durumunun ağır olduğu öğrenildi. Kaza Şanlıurfa Havaalanı yolunda meydana geldi. ...

27 Nisan 2016 - 18:14

URFA HAVAALANI YOLUNDA TRAFİK KAZASI 6 YARALIŞanlıurfa’da bulunan bakanları havaalanından uğurlamadan dönenlerin dönüş yolunda meydana gelen kazada 6 kişi yaralandı. Yaralılardan 3’ünün durumunun ağır olduğu öğrenildi.
Kaza Şanlıurfa Havaalanı yolunda meydana geldi. Şanlıurfa’daki çiftçiler ile DEDAŞ arasındaki elektrik sorunu çözmek için kentte toplantılar yapan Gıda Tarım Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Urfa’dan Ankara’ya dönmek için akşam saatlerinde Şanlıurfa GAP Havaalanına araç konvoyu ile geçti. Çok sayıda AK Partilinin bakanları uğurladıktan sonra Şanlıurfa kent merkezine dönüş yolunda 63 EU 946 plakalı sürücünün önünde ilerleyen 63 YP 312 plakalı araca arkadan çarptı. Çarpmanın etkisiyle şarampole devrilen 63 YP 312 araç içerisinde bulunan Demir ailesinden 6 kişi yaralandı. Olay yerine çok sayıda ambulansın, polis ve itfaiye ekibinin gönderildiği olay yerinde yaralılar ambulanslarla Şanlıurfa’daki çeşitli hastanelere getirildi. Yaralılardan 3’ünün durumunun ağır olduğu öğrenildi.