URFALI,TATİLE GİDEMEYİNCE HAVUZ KEYFİNİ EVE GETİRDİ

URFALI,TATİLE GİDEMEYİNCE HAVUZ KEYFİNİ EVE GETİRDİ

Şanlıurfa’da sıcaklardan bunalan vatandaş üç odalı evinin salonuna yüzme havuzu yaptı. Şanlıurfa’nın Hilvan İlçesi’nde sıcaklardan bunalan Haşim Kılıçoğlu serinlemek için evinin salonuna briket ve naylon branda ...

15 Temmuz 2016 - 00:19

habersanliurfaŞanlıurfa’da sıcaklardan bunalan vatandaş üç odalı evinin salonuna yüzme havuzu yaptı. Şanlıurfa’nın Hilvan İlçesi’nde sıcaklardan bunalan Haşim Kılıçoğlu serinlemek için evinin salonuna briket ve naylon branda kullanarak yüzme havuzu yaptı. Hava sıcaklıklarının 60 dereceyi bulduğu Şanlıurfa’da bunaldığını belirten 36 yaşındaki Haşim Kılıçoğlu, “Burası benim evimin bir odasıdır. Hilvan’da boyacılık mesleği ile ilgileniyorum. Öğleden sonra hava çok sıcak oluyor. Benim başka tarafa gitme lüksüm yok. Düşündüm, taşındım inşaat briketi ve muşamba aldım. Evimin bir odasına havuz yaptım ve altına halı serdim. Sıcağa dayanamadım. Kendi çabamla inşaatta yapılan havuzu kendi evimin odasına yaptım. Herkese tavsiye ederim. Ben yaptım, çok memnunum. Biz Antalya’ya, Marmaris’e, Muğla’ya gidemiyoruz. Kendi evimizin içine, odamıza havuz yaptık” dedi.
3 metre eninde 4 metre boyunda havuzda çocuklarıyla birlikte serinleyen Kılıçoğlu, “Havuz çok güzel, herkese tavsiye ederim” dedi.
Karadeniz’de benzerlerine rastlanan naylon havuzu duyanlar ise hayret duygularını belirterek serinlemek için güzel fikir olduğunu söylüyor.