Urfalıyam Ezelden” Yayından Kalktı

Urfalıyam Ezelden” Yayından Kalktı

Kanal D'nin yeni dizisi başrollerinde Bülent inal ,Öykü Gürman ,Settar Tanrıöğen ve Dolunay Soysert'in oynadığı "Urfalıyam Ezelden" yayından kalktı. Kanal D'nin büyük umutlarla başlayan dizisi 5. ...

12 Kasım 2014 - 00:59

204281_dizi_1Kanal D’nin yeni dizisi başrollerinde Bülent inal ,Öykü Gürman ,Settar Tanrıöğen ve Dolunay Soysert’in oynadığı “Urfalıyam Ezelden” yayından kalktı. Kanal D’nin büyük umutlarla başlayan dizisi 5. bölümde ekrana veda etti. Dizinin bitmesi İbrahim Tatlıses’i kızdırdı. Kanal D’nin geçen ay yayınlanmaya başlayan yeni dizisi Urfalıyam Ezeldem yayından kaldırıldı. Geçtiğimiz Pazar 5. bölümü yayınlanan dizi, reytinglere yenildi ve ekran macerası kısa sürdü.Dizinin 5.bölümü TOTAL’de 5. AB’de 8.olunca kanal tarafından bileti kesildi.Haberi dizinin yapımcısı Faruk Turgut Twitter adresinden duyurdu.
mill
Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, “Benim Adım Gültepe” dizisinin ardından “Urfalıyam Ezelden” dizisinin de yayından kaldırılması kararına ateş püskürdü.Tatlıses daha önce de “Benim Adım Gültepe” dizisinin yayından kaldırılmasına tepki göstermişti. Tatlıses, “Urfalıyam Ezelden” dizisinin de yayından kaldırılması kararı üzerine çok kızdı. Herkesi kanalın Ceo’suna tepki göstermeye davet eden Tatlıses, “Şiir gibi yazılmış bir hikaye “Urfalıyam Ezelden”. Memleketimdir diye feryat etmiyorum. Ayrıca Benim Adım Gültepe’nin de arkasında durdum. Urfalıyam Ezelden’in kadrosu bela herkes bela oynamış. İçindeki dramı türküleri ben Urfalıyam benim aklıma bile gelmedi böyle bir iş. Şanlı Urfalılar ne duruyorsunuz gün bugündür adam gibi bir dizi çekiliyor. Urfalıyam Ezelden bir yöneticinin egosu yüzünden kalkıyor” dedi.