Uz. Ecz Haşim Şeyhanlıoğlu : Kafirin 1 dolarına mı boyun...

Uz. Ecz Haşim Şeyhanlıoğlu : Kafirin 1 dolarına mı boyun eğeceğiz

Şeyhanlı aşiretinin lideri ve kanaat önderi Uz. Ecz Haşim Şeyhanlıoğlu Kafirin 1 dolarına mı boyun eğeceğiz diyerek, vatanını seven herkese yastık altındaki altın ve dövizlerini bozdurma çağrısında bulundu.

11 Ağustos 2018 - 16:40 - Güncelleme: 11 Ağustos 2018 - 17:18

Şeyhanlı aşiretinin lideri ve kanaat önderi Uz. Ecz Haşim Şeyhanlıoğlu  Kafirin 1 dolarına mı boyun eğeceğiz diyerek, vatanını seven herkese yastık altındaki altın ve dövizlerini bozdurma çağrısında bulundu.

Uz. Ecz Haşim Şeyhanlıoğlu ; Ekonomik dalgalanmanın siyasi bir hamle olduğunu, ABD'nin Ülkemize diz çöktürmek için bugüne kadar yapmadıklarını bırakmadılar. Koskoca Osmanlı çınarını binbir türlü hileyle yıktılar. Ülkemiz son yıllarda yeniden ulu bir çınar olma yolun girdi.

Sayın Türkiye Cumhuriyeti Başkanı Erdoğan'ın  , Güzelliğine güvenme bir sivilce yeter, zenginliğine güvenme bir kıvılcım yeter; Rabb'ine güven o sana yeter sözünü anımsatarak ,Dolar, molar bizim yollarımızı kesmez. Yastığının altında doları, eurosu, altını olan varsa bunu gitsin Türk Lirası ile bozdursun. bir milli, yerli mücadeledir. Bize karşı ekonomik savaş ilan edenlere vatan severlerin cevabı olacaktır. Bugün için değil de ne zaman? Yerli paramızla bunlara cevabı verelim.

 Şeyhanlıoğlu ; Ejdadimiz.Selahaddin Eyubi orduları zalimlerin zulmünü dağıttı. Osmanlı 600 yıl. Zalimlerin korkulu rüyası oldu. Çanakalle ruhu 7 düvele ders verdi. Eyyy zalim kafirler. Bizim damarlarimizda hala asil kanımız dolaşıyor. Kafirin.1 dolarınamı.boyun eğecegiz diyerek ABD'ye meydan okudu.

Kaynak: haber merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'da silahlı çatışma! Yaralılar var...  
Şanlıurfa'da silahlı çatışma! Yaralılar var...  
HÜR DAVA PARTİSİ'NDEN HİLVAN AK PARTİ'YE DESTEK
HÜR DAVA PARTİSİ'NDEN HİLVAN AK PARTİ'YE DESTEK