Vali yardımcısı Tarık Açıkgöz, ŞANDER’le toplantı da

Vali yardımcısı Tarık Açıkgöz, ŞANDER'le toplantı da

Şanlıurfa vali yardımcısı Tarık Açıkgöz, etkinliğin gerçekleşeceği alanı denetleyerek, ŞANDER ile ortak bir toplantı düzenledi

16 Mayıs 2017 - 13:51 - Güncelleme: 16 Mayıs 2017 - 16:02

Ankara da Atatürk kültür merkezinde gerçekleştirilecek olan 1. Şanlıurfa Günleri etkinliği kapsamında Ankara’da bulunan Şanlıurfa vali yardımcısı Tarık Açıkgöz, etkinliğin gerçekleşeceği alanı denetleyerek, ŞANDER ile ortak bir toplantı düzenledi.


Şanlıurfa Günler etkinliğinin gerçekleşeceği Atatürk kültür merkezinde ki alanı denetleyen Açıkgöz, etkinlik hakkında brifing aldıktan sonra Ankara Şanlıurfalılar Derneği (ŞANDER) ile Şanlıurfa Günler etkinliği konulu bir toplantı gerçekleştirdi.


Yoğun katılım bekleniyor

Birincisi düzenlenen Şanlıurfa Günleri etkinliğine yoğun katılımın gerçekleşeceği beklenirken, etkinlik için son hazırlıkların da tamamlanarak 18-21 mayıs günü kapılarını ziyaretçilere açacak.


Etkinlik hakkında konuşan Vali yardımcısı Açıkgöz, " Peygamber şehri Şanlıurfa'yı bu etkinlik ile Başkentlilere tanıtma fırsatı bulacağımız gibi Ankara da yaşayan Şanlıurfalı hemşehrilerimizin memleket hasretlerini bir nebzede olsa giderme heyecanı yaşıyoruz. Valiliğimiz bu etkinlik için üst düzeyde hassasiyet göstererek, Şanlıurfa adına yakışır bir tanıtımın gerçekleşmesini amaçlamıştır" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..