Göreme’de Fotokamp etkinliği düzenlendi.

Göreme Belediyesinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen fotokamp etkinliğinde 50’ye yakın profesyonel fotoğrafçı çadır kurarak Göreme’yi fotoğrafladı.

Türkiye’nin çeşitli yerlerinden etkinliğe katılan fotoğrafçılar Göreme’de kamp yaptı.

Kamp kapsamında çadır kuran fotoğrafçılar, gece yıldız pozlama ve sabah gün doğumu ile birlikte balonları fotoğrafladılar. Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil fotoğraf sanatçılarını Kapadokya’da ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını ifade ederek etkinliğe katılan fotoğrafçılara teşekkür etti.

Göreme Belediyesinin organize ettiği etkinliğe katılan fotoğrafçılar iki gün süren kamp sonunda Göreme’den çektikleri fotoğrafları internet ortamında fotoğraf ile ilgili sosyal medya ve sayfalarda yayınladılar.

 "GÖREME "

La Cappadoce est une région de Turquie située en Anatolie centrale. Elle est célèbre pour ses paysages d'origine volcanique, constitués de nombreuses vallées truffées de cheminées de fées, ainsi que pour ses maisons, villes et églises troglodytiques.

Cappadocia (Turkish: Kapadokya) is an area in Central Anatolia in Turkey best known for its unique moon-like landscape, underground cities, cave churches and houses carved in the

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Bu Videolar da İlgiliniz Çekebilir