Ekrem ARPAK

Ekrem ARPAK

DELİ ÇOBAN

AK PARTİ ONUNLA ŞANLIURFA'DA TARİH YAZDI!

01 Nisan 2019 - 11:35

"Emaneti Ehline Verin" çağrısı ve söylemi ile 2019 yerel seçimlerine adeta damga vuran M.Kasım Gülpınar aynı zamanda Ak Partinin Şanlıurfa da tarih yazmasında başrolü oynadı.

Coşkulu mitingleri, söylemleri ve BŞ adayı Z.Abidin BEYAZGÜL'E verdiği destek ile Ak Partinin bir çok ilke imza atmasında büyük rol oynayan Gülpınar adeta seçimin en püpüler ismi oldu.

Gitti denilen ilçelere çıkarma yapan Gülpınar adeta Ak Partinin zafer anahtarı gibi en olmaz kör düğümleri çözerken; çıkarma yaptığı ve binlerce insanın haykırdığı Viranşehir de tarihinde ilk kez iktidar partisi kazandı.

Ceylanpınar mitingi ülke de büyük ses getiren Gülpınar aynı zamanda Eyyübiye, Hilvan, Bozova da kazanılan zaferlerin en büyük mimarı oldu.

Şehrin en büyük STK'larını ziyaret eden Gülpınar aynı zamanda kırgın Ak Partililer ile kurduğu diyaloglar ve kucaklayıcı tavrı ile de partisine büyük sinerji kazandırdı.

VE TARİHİ ZAFER BÖYLE GELDİ!

Gazetecilik salt imtiyaz, reklam beklentisi ile kalem çalınacak kadar zavallı bir meslek değildir bizim için!

Seçim süreci boyunca şehre "Cevheri kazandı" algısını pompalayan bazı kalemlerin bugün "Ak Parti Beyazgül Önderliğinde zafer kazandı!" başlıkları eksik ve çıkar kokan başlıklardan ibarettir.

Zeynel Abidin Beyazgül'ün algı operasyonlarına maruz kaldığı ve "Cevheri iyi değil; Beyazgül kötü!" haberler yayanların bugün u dönüşü yaparak bütün başarıyı BEYAZGÜL'E mal etme çabası gazetecilik etiğinin Urfa da ne hale geldiğinin resmidir.

Zira bu zafer Zeynel Abidin BEYAZGÜL'E omuz vererek meydana çıkan M.Kasım Gülpınar, gecesini gündüzüne katan Uğur Beyazgül ve birkaç gizli kahramanın zaferidir.

Bazı beyaz Urfalı'ların hortlayan Siverekli düşmanlığı ile M.Kasım Gülpınar'ın bu tarihi başarısının görmezden gelmesine karşı gerçekleri haykıracağız.

YORUMLAR

  • 0 Yorum