ERDOĞAN NEREDE!
Ekrem ARPAK

Ekrem ARPAK

DELİ ÇOBAN

ERDOĞAN NEREDE!

11 Eylül 2018 - 10:26 - Güncelleme: 11 Eylül 2018 - 12:41

Cumhurbaşkanım;  Türkü, Kürdü, Lazı, Çerkezi, Arabı ile 80 milyonun yüz yıllık ülke tarihinde hiç bir lidere göstermediği sevgiyi, saygıyı, güveni, sabrı neden gösterdiğini hiç düşündünüz mü?

O halklar ki bir şiir uğruna mağdur edildiğiniz tarihte sizi yüreğinin baş köşesinde kurduğu tahta oturtup bugünlere getirdi...

Ülkenin incisi İstanbul BŞ Belediye başkanlığını istediniz, verdi.

Başbakan olmak istediniz yasaklı iken verdi.

Sonra Cumhurbaşkanı olmak istediniz, verdi.

Nihayet buda yetmez tek başına başkan olmak istediniz bu kezde gövdesini tankların altına koya koya yaptı bunu, verdi.

Sahi, mağdur ve mahkum Erdoğan'ı başının üzerinde taşıyarak bugünlere getiren bu halk neyi istediniz de vermedi.

Dikkat edin ısrar ile mağdur, mazlum, masum Erdoğan diyorum Cumhurbaşkanım; diyorum çünkü haksızlığa uğramanın acısının her tonunu yaşamış Cumhurbaşkanımın şimdilerde mağdurları görmemesini içime sindiremiyorum.

Biz dönelim bu ülkenin size olan sevgisini anlatmaya...

Sahi siz Adnan Menderes kadar mı mağdurdunuz; HAYIR!

Özal kadar mı çağ atlatan ve sempatik, HAYIR!

Öldüğünde eski püskü bir arabasından başka zerre mal varlığı olmayan Ecevit kadar mı halkçı, HAYIR!

Erdal İnönü kadar mı, bilim adamı, HAYIR!

Demirel kadar mı siyaset kurdu ve cevval, HAYIR!

Manen Erbakan Hoca kadar mı bu davanın kahrını çektiniz, HAYIR!

Feridun Yazar kadar mı sosyalist, HAYIR!

Size sevgi tam da bu noktada başlıyordu Cumhurbaşkanım!

Siz hepsi rahmetli olmuş ve her biri ülkeme büyük hizmetler veren büyük liderlerden birer parçaydınız bu halk için...

Hakkaniyetli, adil, mağdur dostu, korkusuz, mağrur, dindar, temiz, samimi ve bütün halkları kucaklayan Erdoğan'ı sevdi bu halk.

Hatırlar mısınız bilmiyorum ama "Dünyada en büyük Kürt partisi Ak partidir ve Kürtler benim kardeşimdir, Dersim halkından ben özür diliyorum" diyen; Şivan Perwer'in elini havaya kaldıran Erdoğan'ını sevdi Kürt halkı ve ülke...

Salt başörtüsü taktığı için eğitim hayatları ellerinden alınan bacılarımızın ağabeyi, baba yarısı Erdoğan'ı sevdi...

Ülkesinin herhangi bir karışında gözyaşı döken tek bir vatandaşına ağlayan, Ahmet Kaya'sına gözyaşı döken Erdoğan'ı sevdi...

Yolsuzluğa, hırsızlığa, rüşvete, ihaleye, tefeciliğe hayır diyen Erdoğan'ı sevdi...

Ve ülkesini önce Ortadoğu'nun sonda dünyanın sayılı gücü haline getirmek için canını ortaya koyan o yağız, cesur delikanlı Erdoğan'ı sevdi.

Sevgisini de dört duvar arasına hapsedilmiş, bir dönemin yasaklı yani alabildiğine mağdur Erdoğan'ını BAŞKAN yaparak gösterdi.

Yetmedi tek bir telefon çağrınız ile ölüme gitti bu halk. 

Öyle böyle değil ha; tankların altına F16'lardan atılan füzelere göğüs gere gere...

MAĞDUR ERDOĞAN'A NE OLDU?

Cumhurbaşkanım; 15 Temmuz da ülkemin bekasına, Cumhurbaşkanımın ve onun yoluna baş koyanların canına kast eden; zerre acımadan masum insanların üzerine kurşun yağdıran Fetö terör örgütünün kumpasları bitmedi, bu gidiş ve at izinin it izine karıştığı bu yöntemle de bitmeyecek gibi görünüyor!

Ve ben, Şanlıurfa Siverek ilçesi ileri köyü doğumlu Ekrem Arpak işte o vatan hainlerinin şimdilerde Erdoğan düşmanlığı üzerinden yürüttükleri sözde fetöcü ama özde masum insanları ekmeğinden, işinden, ailesinden hatta yaşama sevincinden koparışlarına karşı bir mücadele veriyorum.

Mücadelemin ne denli zorlu olduğunu anlatabilmem için önce Siverekli Kürt kökenli sanatçı olmak nedir müsaadeniz ile onu anlatmak isterim.

Kürt kökenli sanatçı ve Siverekliseniz eğer; Erdoğan'ın anarken gözyaşları döktüğü sanatçı Ahmet Kaya anısına yaptığınız şarkı, çektiğiniz klip nedeni ile linç edilir, büyüdüğünüz ilçenin belediye başkanı tarafından anarşist ilan edilirsiniz!

Sahi, mağdur Erdoğan, mağdurların gönül dostu, ağabeyi, baba yarısı Erdoğan'ın ülkesinde bir belediye başkanı nasıl da utanmaz bir halde önüne gelen her Kürdü terörist ilan eder anlamış değilim...

Anlamış değilim gençliğine her seslenişinde vicdandan, merhamet ve maneviyattan misaller vererek dik durmalarını isteyen Erdoğan'ın ülkesinde bir belediye başkanı alenen çalışanlarını kadro ile tehdit, başlarına çorap örmekle tehdit eder?

Bizim bildiğimiz yağız delikanlı Erdoğan anında istifasını alırdı onun ve neredesiniz?

Siverekli sanatçı demek kendi memleketinin Rabia meydanında verdiği konserden sonra şimdilerde masum olduğuna inandığım, gördüğüm ama kriptocu fetöcülerin kumpası ile merkeze alınan Vali Güngör Azim Tuna tarafından konser ücretinin ödenmemesi, TRT Müzik de yaptığı program izlenme rekorları kırarken şimdilerde fetöcülükden açığa alınmış daire başkanı tarafından "Ben Kürde program vermem!" diyerek dışlanması ne demek, bilir misiniz?

Yani "dünyadaki bütün Kürtlerin ağabeyi benim" diyen Erdoğan'ın ülkesinde masum ve mazlum Kürtler çapsız, çıkarcı, tefeci, mazot kaçakçısı bazı belediye başkanları, bürokrat hatta milletvekilleri tarafından iftiraya uğrayıp mağdur edilirken mağdur Erdoğan nerede?

Ama işte Siverekli Kürt kökenli sanatçıysanız eğer; 18 yaşında ekmek kavgasına geldiğin İstanbul'da "Ulan ne işiniz var burada?" diyerek karakolda kendisine tokat atan astsubayı bile fetöcülerin iftirası karşısında koruyabilmek düşer bize...

Evet Cumhurbaşkanım; son zamanlarda bir gece hayatları çalınan ve mahkemelerce aklandıkları, beraat, takipsizlik kararlarına rağmen işlerine iade edilmeyen KHK ve OHAL mağdurlarının sesi olarak sesleniyorum size.

Mağdur Erdoğan nerede?

Cumhurbaşkanım; Mısır da yapılan zulme hepimiz isyan ettik, siz ağlarken ve Filistinli bebeklere ve şimdilerde ülkelerine dönmek istemeyen 5 milyon Suriyeliye sahip çıktınız tamam ama ben şahsınız, ülkesi ve bayrağı için tankların altına yatanların şimdilerde işinden, aşından, eşinden, ailesinden ve yaşama sevincinden mahrum bırakıldığı kendi ülkemin masumları ağlarken şahsınızın sessiz kalışını anlamıyorum!

Umurumda da değil Mısır, Suriyeli, Filistin veya bir başka ülkenin acısı! Çünkü benim masumlarım yani askerliğini yapan, vergisini veren ve tek bir çağrınız ile F16'lara dahi göğüs gerek vatandaşım mağdur, ağlarken umurumda değil..

Sahi anlamadınız mı tarih boyunca ülkemin huzuruna göz diken vatan hainlerinin masum KHK ve OHAL mağdurları üzerinden bir Erdoğan düşmanı ordusu yaratarak hain planlarını ilmek ilmek işlediklerini?

Cumhurbaşkanım; 100 yıllık ülke tarihinde Kürt halkının en büyük desteği verdiği Erdoğan nasıl olur da şimdilerde Doğu ve Güneydoğu bölgelerinde Kürt halkına uygulanan politikanın bir Erdoğan düşmanlığı kumpası olduğunu görmez?

80 milyonun size ulaşabileceği tek mecra olan CİMER bile tıkanmışken bu halk nasıl ulaşacak sizlere?

MESAM da milyonları yönetecek koltuk TV kanallarında program, Ak Parti belediyelerinde konser derdine düşmüş sanatçılar mı anlatacak halkın derdini?

Sahi dört duvar arasından başkanlığa kadar uzanan mağdur Erdoğan'a KHK ve OHAL mağdurlarına zulmedildiğini nasıl anlatacağım ve bunun bir Erdoğan düşmanlığı politikası olduğunu?

URFAMA YAZIK!

Cumhurbaşkanım; Erdoğan'ın ülkesinde Urfa da yaşanan dramlar yakışmaz ve adil, merhametli, samimi, bilgi birikimi ile değil Urfa ülke yönetimine büyük katkı verecek M.Kasım Gülpınar varken her seferinde çapsız, başarısız bir numaralar, kepeği ekmeye kalkan GTH bakanı yakışıyor mu?

Dünyanın en beyefendi insanı ve ailece soyadları kadar temiz olan Beyezgül ailesi Ak Partiye bunca emek vermişken güç zehirlenmesi geçiren eski bakanın ayak oyunları ile parti dışına itilmesi nasıl bir politikanın ürünüdür ve görmez misiniz Ak Parti Urfa da eriyor, bitiyor!

Sahi mağdur Erdoğan'ın ülkesinde fahiş faturalarla, desteklemelerine bloke koyduğu ve tefecilerin kucağına ittiği çiftçileri adeta bitiren DEDAŞ zulmü yakışıyor mu; nerede Erdoğan?

Doğrudur; Metin Baydilli var, Mehmet Ekinci var, Nihat Çiftçi, Fevzi Demirkol gibi başarılı belediye başkanları genç il başkanı Bahattin Yıldız'ı ve şehrimin  başına gelmiş en güzel valilerden biri olan Abdullah Erin var var olmasına da; ya halkı tehdit edenler yakışıyor mu Erdoğan'ın ülkesine?

Urfa Van olmaya doğru hızla ilerliyor bilesiniz ve Urfa'yı yeniden Ak Parti kalesi haline getirmenin yolu gerçek bir takım kaptanıdır ki oda M.Kasım Gülpınar'dan başkası değil.

ELLERİ TİTREYEN HALKIN YÜREĞİ TİTREMESİN!

Faruk Akbaş: Tam bir Ak Parti emekçisi STK başkanıdır Cumhurbaşkanım ve eğer size oy verirken onun, milyonaların elleri titriyorsa bugün; bilin ki çapsız, rüşvetçi, tefeci, ihaleci siyasiler yüzündendir!

İnanın şimdilik elleri titreyen bu halkın yüreğini titretiyor devlet ve Erdoğan düşmanları siz nerdesiniz?

Cumhurbaşkanım; "Fetöcü vatan hainleri ayıklanırken tek bir masumun hakkı yenirse bu vebalin altından kalkamayız" diyen Erdoğan'ın sözleri yankılanırken hala ben hakları, işleri, aşları, hayatları ve yaşama sevinçleri çalınmış on binlerce masumun sesini haykırırken masum ve mağdur Erdoğan nerede?

Ülkem de öğretmen, doktor, asker, polis, savcı, hakim ve daha nice alanlarda bunca açık varken KHK ve OHAL mağdurları aç, açıkta, umutsuz, acı içinde...

Erdoğan'ın ülkesine bu haksızlık ve mağduriyetler yakışıyor mu?

Daha nereye kadar Erdoğan düşmanşarının kumpaslarını göremeyeceksiniz?

Ben, biz, bizler haykırmaya devam edeceğiz ve R.T. Erdoğan'ı aramaya.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Kadir gul
  7 ay önce
  Ben ulkemi halkimi herseyden cok sevdim seviyorumda allah rizasi icin hukuk karsinda ak***mis masumlari bir an once isine dondurun bunca emek bosa gitmesin.vebale girmeyelim
 • Yesim şıker
  7 ay önce
  Haklinin yaninda oldunuz Size bizim magduriyetleri anlatmiyorlar mi Lutfen sesimizi duyun

Son Yazılar