PORTAKAL REZİLİNİN İTİBAR SUİKASTİ!
Ekrem ARPAK

Ekrem ARPAK

DELİ ÇOBAN

PORTAKAL REZİLİNİN İTİBAR SUİKASTİ!

04 Mart 2019 - 23:25 - Güncelleme: 05 Mart 2019 - 00:29

Yazıma başlamadan önce CHP partisine açık bir öneride bulunuyorum: Alkolizm, ateizm ve din düşmanlığı eksenli siyaset anlayışınıza yakışmayan "HALKÇI" ibaresini kaldırın da adı Cumhuriyet Partisi kalsın.

Gelelim ekranların çakma halkçısı, devrimci ve solcusu CHP yalakası Fatih Portakal efendiye.

Ülke Tv ekranları dün bir kez daha bu ülkenin körpe beyinlerine alkolizmi, ateizmi, eş cinselliği, ırkçılığı, kafatasçılığ empoze eden kanalın rezil haber sunucusunun gazetecilik etiğini resmen yerle bir ettiği görüntülere tanıklık etti.

Son 20 yıldır bütün siyasi stratejisini Ak Parti ve din düşmanlığı üzerine kurgulaşmış; Atatürk'ün partisini koltuk sevdası uğruna yerle bir eden Kılıçdaroğlu ve ekibine yalakalık yapmaktan öte hiç bir habercilik yapmayan Portakal efendi: 28 dakikalık bir konuşmayı keserek, biçerek, cımbızlayarak hayasızca, seviye ve terbiye sınırlarını aşarak bölgenin en önemli değeri AB Uyum Komisyon Başkanı M.Kasım Gülpınar'a alenen hakaret ediyor!

Çürük Portakal'ın derdi ne; acaba buradan CHP'ye oy kazandırabilir miyim?

İşin üzücü tarafı ilk icraatı "HDP ve Kürtler ile asla masaya oturmam" olan CHP  İstanbul BŞ adayı Ekrem İmamoğlu'na destek veren HDP ve bölge halkından çıt yok bu ağır linç kampanyası karşısında!

Ha, diyeceksiniz ki; Ak Partinin 7 Urfa milletvekili ve il başkanından çıt var mı; YOK!

Tüküreyim sizin partidaşlık, dava anlayışınıza emi?

Aranızda bu durum karşısında ağzı kulaklarında olanları da bilirim ve bundan sonra görüşeceğiz satır aralarında efendiler.

Geceleri Beyoğlu sokaklarında rakının dibine vuran Tuncay Özkan ve azılı Kürt düşmanı İP Genel Başkanının başlattığı linç kampanyası karşısında tek bir satır ile doğruları haykıramayan Urfa milletvekilleri, il başkanı, dava bilincini Seveyim...

Hadi çürük Portakal'ın hizmet ettiği ve bütün siyasetleri bu ülke halklarının acıları üzerinden Ak Partiye saldırarak oy toplamak olan ayyaş zihniyeti biliriz de Ak Parti Urfa vekilleri ile il başkanlığının zavallı suskunluğu neye hizmet ediyor anlamadık!

Ey Fatih Portakal; sen ve senin zihniyetin Beyoğlu sokaklarında sabaha ayyaş çıkarken; eş cinselliğin, sapkınlığın, kafatasçılığın dibine vururken; bırak gazeteciliği insan onurunu çiğneyerek saldırdığın M.Kasım Gülpınar'ın var ya; 4 dönemdir milletvekili maaşını almayan tek milletvekilidir.
Ve o maaşların düzenli olarak fakir fukaraya dağıtıldığından haberin var mı?

Ey çürük Portakal; senin CHP sırtını Atatürk'ün mirasına dayayıp; en büyük katliamlarına imza attığı Kürt halkının oyları ile ayakta dururken; başta kırmızı plakalı aracı olmak üzre: Kendisine tanınan hiç bir imtiyazı kullanmayan M.Kasım Gülpınar'dır biliyor musun?

Ülke genelinde kardeşin kardeşi bir dönüm arazi için vurduğu; üç kuruşa ulu orta sattığı bir zaman diliminde binlerce köylüye şahsına ait arazileri ücretsiz olarak ekmek teknesi eden aileye saldırdığını biliyor musun?

Utanmaz herif; devrimci, halkçı, solcusun öyle mi?

Peki, neden 32 aydır hukuksuzca, haksızca ve kriptocu fetöcülerin işinden, aşından ettiği KHK mağdurlarına dair tek haber yapamadın sahtekar herif?

Çünkü KHK mağdurlarını artması senin zavallı CHP için oy deposu olarak görecek kadar alçaksınız!

Devrimci bozuntusu Portakal; çok erkeksin de neden KCK ve KHK ile işinden, aşından edilen Kürt halkına dair tek kelime edemedin bugüne kadar tıırooo?

Çünkü Kürt halkının yaşadığı acıları senin yalakası olduğun CHP'ye oy deposu olarak gördünüz.

Çünkü sizin gazetecilik ve televizyonculuk anlayışınız eş cinsellerin, enses ilişkilerin, sabaha kadar alkolün, kimin eli kimin cebinde rezil bir hayatın özlemine dair yayıncılık anlayışıdır.

"Herşeyi biz biliriz ve bizim dışımızda herkes köledir, cahildir!" diyen Beyaz Türkler mantığıdır bu Portakal efendi!

Gelelim Urfa ve bölge halkına: Bölge halkını, Kürtleri yok sayan bir zihniyetin kuyruğu olmuş siyasi anlayışı alkışlayanlara yazıklar olsun.

"Bir daha milletvekili olmayacağım ancak dört dönemdir oylarınızı bana emanet ettiğiniz için İnşALLAH diğer dünyada hesaba çekilmeyeceksiniz!" diyen mangal yürekli bir milletvekilinize yapılan saldırıyı siyasi kaygılar ve çıkar beklentileri ile alkışlayanlara yazıklar olsun.

De hadi çürük Portakal'ın yalakası olduğu CHP ve Din ile Kürt düşmanı İP Genel Başkan yardımcısının bütün milletvekilleri çıksın da M.Kasım Gülpınar gibi "Çalmadım, emanetinizi hor kullanmadım" desin göreyim...

De hadi buna sessiz kalan Urfa vekilleri siyasileri bu lafı söylesin göreyim.

"Emaneti ehline verin" diyen bir değerimizin arkasında durmamak zavallı bir korkaklığın yüz karası duruşudur.

Yemedi değil mi?

Ve linç kampanyasına karşı tek cümle yazamayan yerel medya: Sizin üç kuruşa satılmış gazetecilik anlayışınıza tüküreyim!

Bundan böyle fatura koçanları ile kime, kimlere hizmet ettiğiniz anlatamayan Ekrem Arpak adam değildir.

DEDAŞ zulmüne dair milat olacak tespitleri neden sitelerinize alamadığınızın duygusal sebeplerini belgelemeyen adam değildir.

Velhasıl Ak Parti ve Erdoğan düşmanlarının bu linç kampanyası karşısında sessiz kalan Ak Parti Urfa vekilleri, il başkanlığı iflas etmiştir!

Yazıklar olsun be yazıklar olsun.

YORUMLAR

  • 1 Yorum

Son Yazılar