HASAN ÇAY

HASAN ÇAY


REÇETE HASAN ÇAY

28 Temmuz 2019 - 10:15

Ak Partinin yaptığı yanlışlarından dolayı Başka partilerin Kurulmasıyla o Partiler Başarlı olurumu olmazmı biraz meçhul ?

Ama CHP Akılı bir siyaset yaparsa İktidar olasılığı yüksek örneğin CHP Böllücülük yapan siyasi partiden uzak durup, Ak parti tabanından karşılığı olan güçlü isimleri, yane muhafazakar demokratlardan insanları her kademden yer verilerse İktidar olmasını Kaçınılmazdır.

Örneğin Ak partinin kuruluşundan Ak partiye her konuda destek olanlar olup ve Ak parti onları hep görmezden gelmiş olup ve Ak partiye hakaret edenleri başa getirmiş olup o kişilerde halka tepeden bakarak siz Erdoğana oy verdiniz bana Ne diyenlereden oluştu, Bu nedenledir tabanında ciddi şekilde huzursuzluk vardır.

CHP akılı bir refleksle bu insanları kazanırsa İnan’ın CHP önümüzdeki dönemde iktidardır. CHP İstanbul’u HDP ile birlikte kazanmadı, CHP İstanbul’u İYİ Partiyle Kazanmıştır.

Bakın 2019 yerel seçimlerde ŞANLIURFA Saadet parti İl Başkanıyla konuştuğumda Ortak aday kim olacak dediğimde, aday olan Beyefendinin olacağını söyledi kesinlikle onunla kazanamasın dedim.

Boşuna efor sarf ettiğini söyledim ama beni dinlemedi. 2019 da ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR İÇİN İddia Ediyorum Başından beri Karaköprü İlçesinde Saadet partide Aday Olan Essum Saatçı Aslan hanım efendiyi ŞANLIURFA Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olmuş olsaydı ve Meclis üyelerinden ciddi şahıslardan olsaydı büyük bir farkla Şanlıurfa’yı Saadet partisi alırdı.

Yine Söylüyorum ŞANLIURFA CHP teşkilatı olsun MHP Teşkilatları Olsun Ufkusu açık İl Başkanları yeni yönetimleri kurup ve gerçek manada Halka inerlerse ŞANLIURFA’da bir çok şeylerin Halkın Leh’ine döneceğinin inancındayım; Yeterki samimiyetle bir çalışma sergilesinler. ŞANLIURFA’da MHP’nin bir Millet Vekili mevcuttur, ayrıca bir İlçe de Belediye Başkanıda MHP den vardır.

İktidarın ortaklarından biridir eğer gerçekten yeniden ŞANLIURFA’da Milliyetçi Haraket Partisinin güçlü olmasını istiyorlarsa İl Başkanlarına Reçeteyi verebilirim.

Sözüm CHP içinde geçerli ciddi şekilde çalışmalar yaparlarsa HDP seçmenlerinden ve Ak parti seçmenlerini kazanabilirlerler;Çünkü Ak parti yöneticileri ve Belediyeleri içmeden serhoşluk yaşıyorlar Sayın;Recep Tayyip Erdoğan’ın Ne kadar Sevenleri varsa bilinçli olarak küstürüyorlar.

Çünkü geçmişte Bunların hepsinin Ağa Babları olan FETÖyle içli dışlı olanlardır, Bunları Sn;Erdoğan’ı hüsrana uğratmak isteyenlerdir, ŞANLIURFA Küçük bir Şehir herkes herkesi az çok iyi tanıyor, Abileri şöyle demiş Abeler böyle yap demiş olanlar şu anda hepsi en güzel koltuklarında ve nasıl olsa Ak partinin sonudur deyip vurgunlarını vurmaktalar...

YORUMLAR

  • 0 Yorum