Ay Yıldızlı Bayrağımızı Avucuna Kınalayan "Meral...
Lokman Şıhanlıoğlu

Lokman Şıhanlıoğlu

Lokman Şıhanlıoğlu

Ay Yıldızlı Bayrağımızı Avucuna Kınalayan "Meral Akşener" Ortalığı Darma Dağın Etti

15 Haziran 2018 - 12:55

Ay Yıldızlı Bayrağımızı Avucuna Kınalayan "Meral Akşener" Ortalığı Darma Dağın Etti

Güzel vatanın değerli evlatları; sizler her şeyin en güzeline layıksınız, iyi bir hayat yaşamak sizin en doğal hakkınız, bunu engellemeye, sizlerden esirgemeye hiç kimsenin yetkisi, salahiyeti yoktur.

Allah'ın cc. Biz insanları kişisel haklarıyla yaratmıştır, çünkü bizler eşrefi mahlukatlarız yani canlıların en şereflileriyiz..!

Ne yapacağını şaşırmış, duygularını  kaybetmiş, kibir hastalığına kapılmış iktidar sevdalılarının döneminde bulunuyoruz, baskıyla, tehditle özgür irademizi ipotek altına almaya, haklarımızı gasp etmeye  çalışıyorlar, bu hakkı bizler vermedik güvendiğimiz ve inandığımız için sadece oylarımızı verdik, meğerse büyük çok büyük bir hata yapmışız geç anladık ama zararın neresinden dönersen kardır der atalarımız, geç olmadan sizlerde dönün kişiliğinizi,dininizi,imanınızı,onurunuzu,malınızı,ailenizi,milletinizi,vatanınızı,bayrağınızı,devletinizi koruyun.

Neden bu kadar zavallı bir millet oldunuz, sesiniz çıkmaz oldu, yalnızlaştırıldınız, ötekileştirildiniz, bölündünüz, bir birinize saygınızı sevginizi tahammülünüzü kaybettiniz, basında çıkan yalan yanlış aldatıcı haberlerle, söylemlerle, görüntülerle yönlendirilir oldunuz, düşünemez bir topluluk haline getirildiniz, programlanmış yapay beyinliler gibi bir oraya bir buraya savruldunuz.

Yeniliğe, değişime, gelişmeye, güçlenmeye,büyümeye,sayğınlığa,itibara,demokrasiye,adalete,özgürlüge,liyakata,huzura,barışa,bolluğa,zenginlige, eğitime, ilime, kardeşliğe birlik ve beraberliğe kapılarınızı kapattınız...

Yolsuzlukların tırmandığı, zirve yaptığı, rekor kırdığı ,"her şeyin mubah olduğu" anlayışla, havuz sistemiyle yapılan her türlü kirliliğin, pisliğin kokusu etrafımızı sardığı bir dönemde bulunmaktan bıktık usandık, psikolojimiz bozuldu, her tarafı kara bulutlar sardı, ne zaman aydınlık olacak bilemiyoruz, şiddetin kucağında yaşamaya mecbur bir millet olduk, vicdanın merhametin eseri kalmadı, her şey despotizmle idare edilir oldu ,tehdit, baskı, karalama, iftira, suçlamalarla(kendi yaptıkları yanlışları, ihanetleri, pislikleri başkasının yaptığını söyleyerek kendilerini temize çıkarmaya çalışanların güçlü olduğu bir dönemde;beceriksizlik,ehliyetsizlik,liyakatsızlık,biatçılık,makam ve para hırsının egemen olduğu ciddiyetsizlik, sahtekarlık, kişisel menfaatler egemen olur..! Nerde kaldı insanlık, sevgi, kardeşlik fedakarlık; duygusuz yaşamaya alıştırılan zavallı bir milletin çırpınışlarının son demlerindeyiz sanki, nefes alamayacak kadar oksijensiz kaldınız, ne yapacağınızı şaşırdınız, can havliyle yaşayan korkak bedenlere dönüştürüldünüz, etrafınızı zombilerin sardığı kaçacak sığınacak aman dileyecek yerler aramaya başladınız, feda edecek hiç bir şeyiniz kalmadı, bedeninizin dermanı, takati kalmadı daha ne bekleniyor sizlerden anlayamıyorum, peki neler döndüğünden sizin bilginiz var mı.?

Denizin ortasında kalmış, boğulmamak için çırpınan, kaslarına kramplar girmiş, hayati fonksiyonlarını yitirmek üzere olan, gücünü kaybetmiş çaresiz, yardım dileyen insanlar topluluğuna dönüştürüldünüz, bu illetten kurtulmanın imkanı var mı sizce ey millet.?

Hep birlikte çöküşün derinliklerine sürüklenen, çamur seline kapılmış bataklıklara doğru gidiyorsunuz, sizleri durduracak, elinizi uzatacak bir ağaç dalına muhtaç hale getirildiniz, peki; yok mu bu sıkıntıların içinden kurtulmanın bir yolu, bu kadar umutsuzluk ve mahkumiyet sarmış etrafınızı, sizi kurtaracak en güçlü şeyin dini inancımız olduğunu ne çabuk unuttunuz, itikâfımız yok olmuş kur-anı kerimi duvarlara asan bir millet haline getirildiğinizden dolayı çekmediğiniz eziyet kalmadı çünkü çarpıldınız, Allah cc. beynimizi ve kalbimizi bedenimizi en değerli uzuvları olarak galketti bir et parçası olarak değil, aklımızı ve kalbimizi yaradılışımıza uygun kullanamıyorsak en büyük günahta suçta bizimdir, başkalarını günah keçisi olarak görme hakkına sahip değiliz hatta boş yere nefes alıp veren, yiyip  s..çan, uyuyup uyanan omurgasız et parçasından başka hiç bir işe yaramayan hayvanlardan bir farkınız yok çünkü; bu yazdıklarımı uygulayanlar ahırların içinde yaşayan kurbanlıklardır, sadece aralarında giydikleri elbiselerle ayırt edilebilen canlılardır başka hiç bir özellikleri de yoktur...

Kafanızı yastığa koyun gözlerinizi kapayın sonra hayatınızın filmini başa sarıp tekrar izlemeye başlayın, düşünün ve karar verin; bu kadar zaman yapılan her yanlışa boyun eğdiniz, sayısız sınırsız hata yapan kişilere müsamaha gösterdiniz, sessiz kaldınız, her şeyi sineye çektiniz, itibarsızlara saygı duydunuz değer verdiniz, baş tacı yaptınız, boyun eğmeye mecbur bırakıldınız, ne kadar sabırlı bir milletmişsiniz, azminize hayran kalmamak elde değil.

Peki soruyorum sizlere; birilerine verdiğiniz kredi tükenmedi mi, daha ne bekliyorsunuz ne zaman gerçekleri göreceksiniz, yaptığınız hataları ne zaman düzeltmeye karar vereceksiniz..?

Bir düşünün hayatınız boyunca aile fertlerinize, yakınlarınıza, tanıdıklarınıza bu kadar hoş görülü müsamahalı davrandınız mı..?

 Belki unuttunuz ama ben size hatırlatayım; isterseniz sonunda hep siz kazanırsınız, geçmişten günümüze kimler geldi kimler geçti bu makamlardan, bilmezler mi ki siz hancısınız onlar yolcu.!

Hadi gelin yüzünüzü güneşe dönün; genel başkanımız Meral Akşener'in kurduğu İYİ Parti'ye gelin birlikte olalım, yeni bir döneme başlayalım, çocuklarınızın geleceğini heba etmeyin. Dünya devletleriyle; ilimde, teknolojide yarışalım, sanayide üretimde devler arasında yer alalım, eğitimde çağdaşlaşalım, beyin göçünü önleyelim, dünya devletlerine örnek olalım, demokrasinin adaletin özgür düşüncenin yaşandığı, ekonominin canlandığı bir devlet olalım, ajanların istihbarat elemanlarının dünya terörünün cirit attığı, kan döktüğü, bizi bize kırdırmaya çalıştığı, karşı karşıya getirdiği zavallı kimliksiz yaratıklar olmayalım, kurtuluş savaşındaki gibi, din dil ırk mezhep cinsiyet ayırımı yapmadan dik duralım hep birlikte kazanalım, kaybedenlerden olmayalım, yıllardır oynanan oyunları bozalım, vatan hainlerine alet olmayalım, topraklarımız şehitlerin kanıyla sulanmış , ay yıldızla birleşmiş Türkiye bayrağını kimsenin değiştirmesine izin vermeyelim, gidecek kaçacak sığınacak hiç bir yerimiz yok, bizleri kabul edecek dostumuz yok, başka bir yurdumuz yok sakın unutmayın, hiç bir devlet, millet bizleri kabul etmez, sevmez, barındırmaz aklınızı başınıza alın. Sizlere gerçek çözümler üretecek, eksiklerinizi tamamlayacak, yanlışlara dur diyecek, iç ve dış hainlere karşı gelecek yeni bir lider "topuklu efe Meral Akşener var artık, yalnız  değilsiniz, her türlü engellenmelere, karalamalara, iftiralara karşı durun, kimsenin uşağı olmayın..!

Geçmişe bir dönün söylenenleri hatırlayın kurulamaz denilen, üç kişi bir araya gelemez, on tane oy alamaz dedikleri "İYİ Parti" kuruldu, milletin sorunlarını çözmeye geldi, siyasi dengeleri alt üst etti, olamaz denileni başardı, Türkiye’mizin  geleceği, milletimizin yeni umudu oldu, genel başkanımız "Meral Akşener" hanımefendi yüreğiyle, sevgisiyle, imanıyla, dik duruşuyla, dürüstlüğüyle, alanında uzman ekibiyle Türkiye halkına hizmet etmeye geldi, gelin beraber olalım bütün yanlışlara, kirliliklere, hırsızlıklara, yolsuzluklara, ihanetlere karşı birlikte olalım, doğrular kazansın, yanlışlar kaybetsin.!!!

Allah cc. yardım ederse elbette bizlere kurtuluş vardır, inanmayanlara yok oluş kaçınılmazdır..!

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar