Değerli Viranşehirli Hemşerilerim...
Lokman Şıhanlıoğlu

Lokman Şıhanlıoğlu

Lokman Şıhanlıoğlu

Değerli Viranşehirli Hemşerilerim...

24 Mart 2020 - 00:25

Değerli Viranşehirli Hemşerilerim...

Geçen haftaki köşe yazım ve resim paylaşımlarımdan dolayı Viranşehir belediyesi sorumluları ve bazı kişiler tarafından bana karşı haksız eleştiriler yapılmıştı.

Benim, Viranşehir’de oturmadığımdan dolayı bilgi yoksunu olduğumu, dünyadan be haber olduğumu,

Belediye koltuğuna ulaşamadığım için seçilenleri çekemediğimi,
Siyaset te başarısız olduğumdan iftira attığımı, birilerinin yalan yanlış bilgilerle beni yanılttığını, yazdıklarım ve paylaşımlarım hayalden ibaret olduğunu, paylaştığım resimlerin bizzat belediye yetkilileri tarafından haber sitelerine servis edildiğini, Viranşehir’i kirletenlerin, her tarafı harap edenlerin, yıkıp yakanların, döküp kıranların sadece Viranşehir halkının olduğunu söylemişlerdi. 

Değerli Viranşehirli hemşerilerim...

Paylaştığım resimleri ben çekmedim, yerel haber siteleri ve vatandaşların paylaşımlarından alıntıdır, aynı resimlerin paylaşımlarını daha önce sosyal medyada görmüşsünüzdür.

Ben bu güne kadar hiç bir tarihte hiç bir siyasi partiden ne Viranşehir’de nede başka bir yerde aday adayı olmadım.

Birileri gibi koltuk sevdalısı,
koltuk hastası,
koltuk esiri,
koltuk meraklısı,
koltuk uşağı olmadım.

Birileri gibi parayla,
onun bunun referanslarıyla,
biatçılıkla,
emir kulu olmakla,
şovmenlikle,
önüne gelene baş eğmekle,
boyun bükmekle,

Perde arkasında birileriyle kirli pazarlıklar yaparak şahsi çıkar peşinde koşmadım.

Siyasi makama gelmek için rakip siyasi partilerin oylarını iptal edip, haklarını gasp ederek, haklarını yiyerek, ellerinden mazbatalarını almadım, ünvan peşinde koşmadım.

Son kullanım tarihleri geçmiş birileri gibi, yarım asırdır her seçim döneminde çeşitli siyasi partileri turlayarak aday adayı olmadım.

Benim daha önceki siyasi görevlerimde, şimdiki siyasi görevlerimde eğitimimle, emeğimle, liyakatimle, tecrübemle hak ettiğim makamlardır.

Hiç kimsenin torpili, referansı, desteği ve parayla gelinmiş siyasi makamlar değildir.
Aksini iddia eden varsa buyursun belgeleriyle açıklasın...

Yazılarıma gelince; dört yıla aşkın bir süredir yedi gazete köşemde araştırmalarım ve makalelerim yayınlanmaktadır.
Benim yazılarım delilli, resmi belgeli gerçek yazılardır.

Hiç kimseye iftira atmadım.
Hiç kimseyi karalamadım.
Hiç kimseye hakaret etmedim.
Hiç kimseyle şahsi bir sorunum, meselem, düşmanlığım yoktur.
Hiç kimseyi hedef almadım.

Şeffaflık içinde bütün siyasi parti yetkililerini eleştirdim, eleştirmeye de devam edeceğim.
Bu görevimden dolayı da hiç kimsenin beni eleştirmesine müsaade etmeyeceğim, benim kalemimi hiç kimse kıramadı, satın almaya da engelleme yede gücü yetmedi yetmeyecekte....

Eleştiriye açık olmayanlar dar kalıbın içine sığınmış, parasına güvenen, dünya görüşü olmayan, tahammülsüz, kibirli, tecrübesiz, beceriksiz, bilgi yoksunu, aciz seçilmişler, atanmışlar ve meydanlarda ben buyum bunun oğluyum arkamda bu kadar gücüm var diyerek boy gösteren, her dönemde aday adayı olan ama bir türlü muradına ermeyen ve eremeyecek siyasetçi geçinen şovmenlerdir.

Benim memleketim Viranşehir’e geçmişten bu güne kadar seçilmiş ve atanmışlardan kim hizmet etmişse hepsine teşekkür ediyorum, etmeye de devam edeceğim.
boş şeyler için hiç kimseyi övmedim kimsede bunu benden beklemesin ancak, Viranşehir’e ve halkımıza gerçekten hizmet eden olursa takdir edeceğimin de bilinmesini isterim.

Viranşehir halkına kim zarar vermişse kendilerini eleştirdim eleştirmeye de devam edeceğim, hangi siyasi partiden oldukları, kimlerden oldukları, kim oldukları önemli değil önemli olan makamlarının hakkını verme mecburiyetinde olduklarının farkına varmalarına yardımcı olabilmemizdir.

Unutmayın; şahsi çıkarları için kişileri boş yere pof poflayıp göklere çıkararak makam sarhoşu yapmak memleketimize en büyük kötülük, zulüm ve ihanettir.

Saygılarımla....

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar