Hainler ve ihanetleri
Lokman Şıhanlıoğlu

Lokman Şıhanlıoğlu

Lokman Şıhanlıoğlu

Hainler ve ihanetleri

11 Mayıs 2017 - 00:59 - Güncelleme: 05 Ağustos 2018 - 00:26

İSLAMDA ŞAHISLARA BAĞLILIK YOKTUR,ŞAHISLAR ALLÂH'A VE RESÜLÜNE BAĞLILIĞI DERECESİNDE İTİBAR GÖRÜR.

Devletimizi vatanımızı milletimizi ele geçirmek idare etmek isteyen; iç ve dış destekli ihanet çeteleri, terör örgütleri ve elemanları, senaristleri oyuncuları, iş birlikçileri taşeronları, kamuflaja bürünmüş sipere yatmış emir kulu uşakları, maddi manevi lojistik destekçileri, bazı siyasi yetkililer, bazı bürokratlar, bazı karar mercileri, resmi kamu kurumlarının bazı yöneticileri idarecileri, bazı ihale komisyon yetkilileri ve simsarları, bazı sivil toplum kuruluşları, bazı para aklama aktarma şirketleri, bazı iş adamları ticari kuruluşları, bazı guruplar topluluklar ve bunlara liderlik sözcülük idarecilik edecek, seçilmişler, atanmışlar.

 

Kendilerini; Allâh'ın cc. milletimize gönderdiği asrın en büyük Müslümanı, kurtarıcısı eşsiz insan olarak takdim edenler ve ettirenler.

 

Yeni bir İslam dini, peygamberi veya Mesih resul nebi halife olarak göstermeye çalışan, kendisine inanılması farz olan, arkasından gidilecek tek insan, Kur’an’ı kerimi en iyi yaşıyan anlatan tanıtan şahıslar ve böylelerine, gizli ve açıktan uşaklık eden köleler.

 

Çıkarcı menfaatçi ,cebinden makamından başka hiç bir şey düşünmeyen hiç ölmeyecek, Allaha hesap vermeyecek gibi yaşayanlar.

 

Şekilcilikten öteye gitmeyen Müslüman görüntüsü ve söylemleriyle yani (hacca gitmekle, namaz kılmakla, başını kapatmakla, sakal bırakmakla, kıyafetiyle, Kur’an  okumakla, dini söylemlerle) iyi bir Müslüman olunduğunu zannedenler bilmeli ki, iyi bir Müslüman görüntüyle değil; takvayla, kul hakkını yememekle, imanla, temiz bir kalp ve akılla, zulme günahlara kötülüklere karşı durmakla  olunur.

 

İslam dini; İnsana tapmanın şirk olduğunu bizlere bildirmiştir.

 

Bazıları uydurma dinleriyle ve fetvalarıyla Müslümanları; ruhbanlığa, küfre, isyana, insan canına kıymaya, büyücülüğe, zulme, iftira atmaya, hırsızlığa, yolsuzluğa teşvik etmiş, kendilerine tapacak, ilahlaştıracak, emirlerinin altına girecek topluluklar oluşturup yönetmekte de başarılı olmuşlar dır.

Kendileri gibi düşünmeyenlerin, emirlerini yerine getirmeyenlerinde kafir olduğu, Müslüman olarak görülmemesi, dışlanması maddi ve manevi olarak yok edilmesi, karşı gelen olursuda öldürülmesinin de dinimizin emri olduğuna inandırılmışlardır.

 

   İslam dinini, Kur’an, sünneti, kendi düşüncelerine yaşam tarzlarına uyarlayarak  söylemlerle arkalarından sürükledikleri akıl yoksunları, öncülerinin duasıyla her söylenene riayet edilmesiyle, cennet gidecekleri, kurtuluşa erecekleri af olunacağına inandırılmış.

 

En büyük desteğini de yetkili etkili kişiler tarafından da görsel yazılı medyayla birlikte desteklenmiştir.

Paraya, makama, göreve gelebilmek içinde bu gibi yapılara yönlendirme yapılmış teşvik edilmiştir.

 

Kendi taptıkları ilahları, uydurdukları dinlerinden dolayı helâk olmuş kavimleri hatırlayalım.

 

Kendini Müslüman zanneden fakat İslamiyet’ten haberi olmayan cahillere de önerim ,Kur’an ı kerimi, Resulullah sav.in sahih hadislerini okumalarını, gerçekleri öğrenmeleri, inanmaları ve yaşamalarıdır.

 

Hurafelerden, sahte din tüccarlarından ve Allah’ın adıyla kendini pazarlayanlardan uzak durmalı ve karşı koymalıyız.

 

İçimizde satılmış omurgasız hainlere; yetki makam güç verildikçe, korundukça, savunuldukça, üstü kapatıldıkça bu tür ihanetler saldırılar her zaman var olacak, kartopu gibi büyüyecek ve engellenemeyecek konuma geleceklerdir.

 

Önemli olan bizlerin  birlik beraberlik içinde olmamız, dini inancımızı, siyasi görüşümüzü, dilimizi, ırkımızı, değerlerimizi, geleneklerimizi, yaşam tarzımızı, görselliğimizi  kullanarak aramıza nifak koymalarına, bizleri; Şirke, isyana, şiddete , teröre, silaha teşvik etmelerine izin vermemektir.

 

Kimsenin bizleri sömürmesine, aramızdaki sorunlara müdahil olmasına izin vermemeliyiz.

 

Milletimizin fikir ayrılıklarını, renkliliğini, dünya görüşünü, siyasi görüşünü özgürce, demokrasi kurallarına içinde, barış ve kardeşlik ortamında konuşarak tartışarak, sabırla saygıyla empati kurarak kendi aramızda çözme mecburiyetindeyiz.

 

Din düşmanlarımızın, vatan hainlerinin, zalimlerin, fesatların yapmaya çalıştıkları, kötü yazılmış senaryolarına imkan vermemeliyiz.

 

Vatanını mızı devletimizi milletimizi bayrağımızı sevmek korumak sahip çıkmak dinimizin emridir, unutmamalıyız ki, bu emre riayet etmekte bizlerin vazifesidir.

 

Lokman Şıhanlıoğlu

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar