KİM BU ŞANLIURFA'NIN İÇİNDEKİ "TENEKEDEN...
Lokman Şıhanlıoğlu

Lokman Şıhanlıoğlu

Lokman Şıhanlıoğlu

KİM BU ŞANLIURFA'NIN İÇİNDEKİ "TENEKEDEN MAŞALAR".?

28 Ekim 2018 - 22:20 - Güncelleme: 29 Ekim 2018 - 00:09

ŞANLIURFA'NIN İÇİNE YAPTILAR, ALTINI ÜSTÜNE GETİRDİLER,HALEN DOYMADILAR..!

" ATASI ASLAN OLAN KURDUN PEŞİNDEN GİTMEZ"

Her seçim döneminde; Şanlıurfa’nın gerçek değerlerini,yerli asil milliyetçi adam gibi adamların önünü kesmek için yapmadıkları dansözlük fırıldaklık kalmadı.!

Ellerindeki zillerle, bellerindeki eteklerle, yüzlerindeki maskelerle yıllardır senaryo yazanlar hep aynı kişiler, sadece rol alacak oyuncuları değiştiriyorlar.

Şimdide; "İ.MELİH GÖKÇE VE FATMA ŞAHİN’in” başrolde oynayacağı muhteşem bir oyun koydular sahneye, yakında perde açılıyor, yıllardır birileri bunları "şey" ede ede ayaklara düşürdü, kaldırımlara dikti , demek ki hala yapılmaya doyamadılar, bedenleri dirayetli şahsiyetlermiş ama bizler tanıyormuşuz.

Kaşarlanmış dönmelerin ne arkalarında nede önlerinde durulur ne zaman nasıl bir şekle bürünecekleri belli olmaz çünkü güvenilmez zehirli pis mahlûkatlar gibiler.

Şanlıurfa'mızı öyle bir hale getirdiler ki eski halinden eser bırakmadılar, memleketin gerçek değerlerini maddi ve manevi olarak yok etmek için büyük kıçlarını yırttılar, ellerinden gelen bütün kötülükleri yaptılar, sonrada ihaleye çıkarıp en çok deste veren kimse o yabancılara "ŞEHRİN ANAHTARINI" sattılar yine yetinmediler, kendi memleketlerine faydası olmayanları bir yerlerden toplayıp getirip başımıza "HALİFE" ilan ettiler, "ŞEYHHUL İSLAM" diye yutturmaya çalıştılar.

Her seçim döneminde "ANKARA'DAKİ "birileri tarafından özellikle belirlenen; Şanlıurfa’yı bilmeyen, tanımayan, görmeyen yabancıları ve ya kimliği yerli olan fakat memleketine hiç gelmemiş, hemşerilerine Allah’ın selamını vermemiş, hiç kimseye faydası dokunmamış hatta kendilerini batılı olarak tanıtan "BATAKLIK CULLUKLARINI" kesin olarak seçilecekleri yerlere yerleştiriyorlar, belediye başkanı adayı olarak Şanlıurfalılara emrivaki olarak gönderiyorlar  ve içimizdeki nemrudun soyundan, kanından gelen soysuzlar tarafından da içi destelerle dolu çantalarla destekleyip, Şanlıurfa halkına kurtarıcılar olarak tanıtılan "ZIRTABOZLARIN" bizlere verdiği tahribatı, eziyeti, zulmü, kötülükleri, yaptıkları hakaretleri verdikleri maddi ve manevi zararları ne çabuk unuttunuz.?

Hiç bir şey ders olmuyor mu sizlere, halen; içinden bir kaç kemik parçası çıkar diye karıştırdığınız çöplüklerden, üstünüze ve içinize bulaşan pisliklerle Şanlıurfa’yı kokutmaya ne hakkınız var.!

Banka hesaplarınız, kasalarınız, cepleriniz yeterince dolup taşmadı mı, boğazınızdan afiyetle geçirdiğiniz kul hakları midenizi doldurmadı mı, bu güne kadar yürüttükleriniz yetmedi mi, bu kadar mı aç gözlü olur insan.?

Ben sizleri neye benzetiyorum biliyor musunuz.?

Sünger gibisiniz; bütün pislikleri, kirleri, olur olmaz her şeyi sindire sindire içinize çekiyorsunuz, hemen de hazmediyorsunuz, önüne gelen sizleri düzüyor zevkten dört köşe oluyorsunuz, çünkü alıştırdılar sizleri her türlü hizmete, ha bir defa ha bin defa ne fark eder sizin için.?

Hiç bir şeye itiraz edmiyorsunuz, bütün haramlar bir defa bulaştı kanınıza, bedeninize o yüzden müptela oldunuz, terk etme şansınız kalmadı verdikçe vereceksiniz, bütün değerlerinizden, dininizden,inancınızdan,vatanınızdan,bayrağınızdan,onurunuzdan,şerefinizden vaz geçtiniz çünkü en büyük hain sizlersiniz.

Herkesin merak ettiği bir şey sormak istiyorum sizlere adam gibi cevap verin bizlere.?

"FESATLIK,BÖLÜCÜLÜK,İHANET" etmenizi emreden soysuz efendileriniz kimler.?

Karşılığında neler alıyorsunuz, neler vadediyorlar sizlere, neyin peşindesiniz, ne yapmaya çalışıyorsunuz söylerimsiniz.?

İki milyonluk nüfusa sahip "ŞANLIURFA ‘da adam kalmamış gibi, her defasında birilerinin ismini atıyorsunuz ortalara, üstünüze çıksınlar sizleri ezsinler, tepe tepe kullansınlar diye haberlerini yaptırıyorsunuz, yalvarıyorsunuz, ayakkabılarını yalamak için sıraya giriyorsunuz, çoraplarını koklamaktan zevk alıyorsunuz, tuvaletlerinin kapısında elinizde peçetelerle beklemekten onur duyuyorsunuz, sizleri parmaklamaları için arkanızı dönüp kafalarınızı duvara yaslayıp heyecanla sıranızın gelmesini bekliyorsunuz, birilerinin karşısında eğilmekten vücudunuzda kemik kalmadı, "GRES “yağına döndünüz her tarafa yayılıyorsunuz, sizleri naylon poşetler gibi duvardaki çivilere asıyorlar, lazım olduğunuz zaman etraflarındaki pis çöpleri içinize sıkıştıra sıkıştıra sokup, ellerinde sallayıp bir yerlere fırlatıyorlar sonrada herkesi sırayla üstünüzden geçiriyorlar, sizlerde zevkten dört köşe olduğunuzdan zırlıyorsunuz, anırıyorsunuz, havlıyorsunuz ve herkeste sizlerin neler yaptığını görüyor, sesinizi de duyuyor bundan dolayı da sizlere küfrediyor, hakaret ediyor, beddua ediyor belesiniz; Şanlıurfa halkıda sizlere haklarını helal etmiyor anladınız mı beyler.!

 Kendi memleketinizi, halkınızı, topraklarınızı bu güne kadar neden sahiplenmediniz, neden milliyetçi olamadınız, neden "FESATLIK" yaparak durmadan ortalığı karıştırmaya insanları bir birine kırdırmaya çalıştınız, kendi memleketinizi parsel parsel birilerine peş keş çekiyorsunuz derdiniz ne, yoksa firavunun soyundan mı geliyorsunuz.?

Atalarınız neyse sizlerde, zürriyetinizde aynı soydansınız, yani aynı kanı taşırıyorsunuz, elbet kimler olduğunuz bir gün ortaya çıkacak ve herkese hesap vereceksiniz.

"NEMRUDUN SOYUNDAN" gelenlere söylemek istediğim son bir şey var; atalarınızın akıbeti neyse sizlerin de sonu aynı olacak bundan kurtulamayacaksınız..!

"EN TEHLİKELİ DÜŞMAN, BİZE BENZEYİPTE BİZDEN OLMAYANDIR. HZ.ALİ (ra)

Lokman Şıhanlıoğlu

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar