" Müjde'ler olsun millet, dünyanın en akıllı, en...
Lokman Şıhanlıoğlu

Lokman Şıhanlıoğlu

Lokman Şıhanlıoğlu

" Müjde'ler olsun millet, dünyanın en akıllı, en değerli insanları içimizden çıkıyormuş"

02 Mart 2018 - 12:22 - Güncelleme: 02 Mart 2018 - 22:30

" Müjde'ler olsun millet, dünyanın en akıllı, en değerli insanları içimizden çıkıyormuş"

Olanlardan haberiniz var mı, rekor üstüne rekor kırıyormuşuz, benimde haberim yoktu, inanın duyduğumdan beri gözlerime uyku girmez oldu çok sevindim, sizlerin de mutlu olması için bu çok özel konuları sizlerle paylaşmak istedim, mahrum kalmayın cahil sanmasınlar sizi, hatta bu önemli konular, bundan sonraki üniversite sınavlarında, memur alımı sınavı, mülakatlarda, vatandaşın önüne çıkacakmış..!

Bütün sorunlarımız bitti, uzun zamandan beri bizleri dünya listelerinde üst sıralara taşıyan çok önemli üç konudan bahsedeceğim.?

Milletimizin gündemini en çok meşgul eden önemli konuların başında, magazin dünyasının ünlülerinin yaptıkları konuşulmaya devam ediliyormuş.

Dünyada Türkiye’mizi temsil eden bu değerlerimizi tanıyormusunuz desem, hep bir ağızdan koro halinde eveeeet diyeceğinizi biliyorum.

Peki, bu değerli şahsiyetleri nerden bilirsiniz desem, sizlerin bana vereceği cevap bu olacaktır sanırım; kimini sahneden, kimini filmlerden, kimini dizilerden, kimini cemaatlerden, kimini de ordan burdan...

1- Gençlerimizin, güzelliğine çevirdiği filmlere, televizyondaki dedikodulu ve iftiracı Programlarına hayran olduğu, çok başarılı eşsiz sese sahip olan, gençlere örnek yaşantılarıyla izlenme rekorları kıran, medarı iftiharımız pop şarkıcısı Seren Serengil’den bahsetmek istiyorum..!

Meslektaşı bir bayan sanatçının dedikodusunu yapıp iftira atınca 3 günlük hapis cezası almış, büyük bir olay..!

Cezasını çekmek için hapse gidişini gören, sanki basın mensuplarının izdihamından kaçmak için dinlenmeye gitti zanneder..!

Kendilerine özel olarak hazırlanan "mahpus damı" odası süit odadan farksızmış, yemekleri Anadolu mutfağının çeşitli menülerinden hazırlanacakmış, tatlılar, meyveler, her türlü içecek servisi yanında cep telefonu, laptop, internet bağlantılı canlı görüşmeler ve çok sayıda valizler içinde sayısız kıyafetler, ayakkabılar, takılar, makyaj malzemeleri, parfümler, spor aletleri hatta masörlerin olduğu söyleniyor, pop dünyasını alt üst eden besteleri sesi ve yorumlarıyla tanınan biri için bu kadar hizmet ve özellik az bence, hanımefendi sanki cezasını çekmeye gitmemiş havai adalarına tatile gitmiş sanırsınız..

Birde hapisten çıkarken yaşanan izdiham var, o daha da ilginç; üç gün boyunca (mahpus damı) hapis tatil merkezinin kapısında devamlı nöbet tutan hayranları ve basın mensupları sokaklarda yattı kalktı ,haklılar böyle önemli bir insanı ve haberlerini yayınlamak kimseye nasip olmaz ,dünya basınının yakından takip ettiği bu önemli hanım efendi, üç gecelik hapis anılarını on iki ciltten oluşacak kitaplarıyla bizleri bilgilendirecekmiş, nasıl haberi beğendiniz mi sevgili vatandaşlar..?

2-Dünyaca tanınmış pop şarkıcımız, eşsiz güzelliğiyle, sıcak kıvrak danslarıyla, hareketleriyle, öpücükleriyle, yaşam tarzıyla, kıyafetleriyle ve sesiyle, gençlere örnek olan ve arkasından sürükleyerek taklit edilmesine sebep olan "Tarkan" dan bahsetmek istiyorum..!

Uzun zamandan beri milletimizin heyecanla beklediği müjdeyi duyurmak için, basın dünyasının arkasından koştuğu ünlü pop sanatçısı "Tarkan" öpücüklü dudaklarıyla şuh bakışlarıyla pembe gülücükleriyle bizzat kendisi açıkladı..

İzdihamla kargaşa arasında yapılan açıklama sonrası, dünya varlıkları rahat bir nefes aldı ve çok mutlu oldu, işte Tarkan’ın bizzat kendi tarafından yapılan açıklama "baba oluyorum" iki kelime bir gülücük ve bir öpücük, ikinci müjdeyi bir dahaki basın toplantısında açıklayacakmış, oda bebeğin cinsiyetiymiş, kafayı yememek elde değil, Türkiye halkının en çok konuştuğu, bir birine haber verdiği konulardan biride buymuş, nasıl beğendiniz mi..?

3-Dünyanın her tarafında müritleri olan, çok çok ünlü bir tarikattan bahsetmek istiyorum. O kadar güçlüler ki, kapılarını çalacak, televizyonlarını kapatacak, dergileri kitaplarını yasaklatacak bir tane resmi kurum ve yetkili yok..!

Rengarenk şeffaf kıyafetlerle, vücutlarının her tarafları(tornadan) estetikten geçirilmiş ve şişirilmiş organlarıyla, yağlı boyalarla abartılmış maymunsu suratlarıyla, ormanlarda yaşamış vahşi hayvanlar gibi bedenlerini gizleme ihtiyacı duymayan doğal yaşamlarıyla, yerlisiyle ithaliyle, vücut ölçüleri ve akıl ölçümleriyle, arkalarındaki baba servetlerinin beyan ve devir vekaletleriyle, külçe altınlarla dolarlarla dolu çantalarla ve bankalardaki yüklü hesap cüzdanlarıyla, her türlü kullanıma muameleye pazarlamaya, cömert ikramlara uygun ve iş bitirici tecrübeleriyle..

Erkek diye geçinen aslında bayan arkadaşlarına taş çıkartacak kadar bakımlı , bazı varlıklı ninelere ve eş cinslerine hizmette kusur etmiyen, beğenilme umuduyla kuyruğa girmiş, kıt beyinli çıplaklar kampından kaçmış ve hayvanat bahçesinden firar etmiş mahlukatların; tarikat liderlerine sırayla yaptıkları özel striptiz  şovlarıyla, geceki yatak sırasını kapmaya çalışan ruhsuz bedenleriyle, topluca özel partilerin yapıldığı sarayları olan barınaklarında, açık saçık özgür, gizli saklı bir şeyleri olmayan, çok fazla şeffaf balo kıyafetleri ve değişik şovlarıyla, kırmızı noktalı tam sansürlük canlı görüntüleriyle, bütün evlerin içine rahatlıkla girmeyi başaran, bizim siyasilerimizden yetkililiklerimizde görevlilerimizden, İslam düşmanı dış devletlerden ve mafyalardan koruma altına alındıkları söylenen değişik ve ilginç bir tarikatın şişe başı, eski "topçulardan Adnan Oktar hocaa... Ne kadar önemli bir şahsiyet, hatta kendini Mesih olarak görüyormuş, tenine dokunan, bedenine sürtünen, koklaşan, kendini hizmetlerine her türlü adayan, malını mülkünü, namusunu ,aklını, kişiliğini, bedenini emrine sunanlar kendisiyle birlikte cennete gidecekmiş..!

Bar havasında yapılmış stüdyodaki masalara dizilen, çeşitli şarap şişelerini ve şampanyaları da orda içip içip eğleneceklermiş, zaten çıplak olacakları içinde elbise giymiyorlarmış, kim kimi beğenirse onunla olurmuş, bunlar zaten öbür dünyada cennette varmış, bu müthiş tarikat ehlide bütün güzelliklerini ortaya döküp mutlu bir şekilde yaşıyormuş, ha burası ha orası iki tarafta aynıymış, insanoğlu bütün servetini, güzelliklerini ve maharetlerini bu dünyada ortaya çıkarması hiç bir güzelliğini gizlememesi gerekiyormuş..!

Bu tarikat ehlinin hiç bir günahı yokmuş, asıl Müslümanların da bu şekilde yaşamaları gerekiyormuş, onların dışında başka bir tek Müslüman yokmuş dünyada, belki de kendilerince doğruyu söylüyorlar bu kadar izleyenleri takipçileri sevenleri hayranları katılımcıları varken başka ne düşüne bilirler ki..?

Bu tür bir tarikatın ne İslamiyet’te nede başka bir dinde ve inançta olmadığını bende kabul ediyorum, bu kadar garip, eşsiz bir tarikat, cemaat, gurup, canlı topluluğu hiç bir insanlık tarihinde bulamasınız..! Nerden geldikleri belli olmayan bu çok "özel müsveddelerin" kıymetlerini bilin, sonra cehenneme gidersiniz, fırsat varken cennete gidin önüne gelen kurtuluş vadediyor, sizler kiminle isterseniz onunla uçun, batın, yok olun ama kaçırmayın bence, bundan sonra elinize böyle bir fırsat geçmez..

Bence haklısınız; bolluk bereket huzur içinde yaşıyorsunuz, hiç bir sorununuz yok, her şeye sahipsiniz, kusursuz bir hayatınız var, parasızlık borç yoksulluk açlık görmediniz, adaletli vicdanlı hakkaniyetli tam bir ortamın içinde yaşıyorsunuz..

Dünyada sizin gibi yaşayan insan var mı, bu güne kadar yolsuzluk hırsızlık yapan seçilmiş atanmış yetkili görmediniz duymadınız, terör nedir bilmezsiniz, savaş görmediniz, şehit haberi almadınız, hiç bir devletle probleminiz olmadı, düşmanlık edecek insan bulamassınız, dünyanın bütün insanları sizlere saygı duyuyor ve sizlerden korkuyor, itibarınız çok yüksek, sizler büyük paralarla ithal ettiğiniz futbolcularla takımlar kurarken bütün dünya devletleri siyasetçilerinizi kendilerine transfer etmek için kuyruğa girmiş, alemi cihana hükmedecek kadar gücünüz var daha ne olsun, ey şehit olmaya hazır sayın milletimiz..? İnanın; sizleri anlamaz oldum, dünyadan hiç bir beklentiniz kalmamış, doyumsuz olduğunuz için mutlu olamıyorsunuz, yüzünüz gülmüyor, ciddi şeylerle ilgilenmez oldunuz, uzun zamandan beri dillerden düşmeyen hepinizi ilgilendiren, sizleri oyalayacak, aklınızı başınızdan alacak, aile düzeninizi, ahlakınızı bozacak, sizleri saptıracak kötü yollara düşürecek magazin haberlerine dadandınız..!

Peki sizlere sormak istiyorum..?

Her gün şehit haberleri geliyor, canlar yanıyor, kanlar dökülüyor, yetim çocuklar, dul kalan kadınlar, evlatlarını kaybeden analar babalar kardeşlerin evlerine ateş düşüyor, kendini insan zanneden Müslüman kılığına girmiş müspeteler olan sapık kafirlerin, küçücük çocuklara, kızlara, kadınlara hatta hayvanlara tecavüz etmesi, işkence etmesi ve zevk alarak öldürmesi haberleri, neden bu kadar önemsenmiyor, ciddiye alınmıyor, basında haber yapılmıyor, sizlere soruyorum " ey Allahtan korkmaz insanlardan utanmazlar "hangi din hangi mezhep hangi vicdanın hangi hayvan bunları kabul eder, suskun kalır, tarafsız olur, normal hayatını yaşayabilir..?

Sizlere soruyorum; birilerinden cennetin tapusunu aldığını zanneden, birileri tarafından kutsandığını zanneden, çok çok değerli imanlı millet..?

İslamiyet bu mu.?

Müslümanlık bu mu.?

İnsanlık bu mu..?

Vicdan bu mu.?

Bunun adı ne..?

Sizce ne hale gelindi..?

Nelerle ilgileniyorsunuz..?

Birilerinin utanması hayası kalmamış, merhametsiz duygusuz et parçaları olan insanlar topluluğu olmuşlar, yaşadıklarını zannediyorlar ama bence boşu boşuna nefes alıp duruyorlar ..!!!

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar