Güle Güle Güzel Insan..
Mustafa Çiçekli

Mustafa Çiçekli

Mustafa cicekli

Güle Güle Güzel Insan..

11 Ağustos 2019 - 20:57

Güle Güle Güzel Insan..
Allahım Sana Rahmet ETSIN.Mekanin CENNET Olsun..Kendi Kaleminden..
"El veda
sosyal medya... 

Üşüyorum, hastane köşelerinde beklemekten yoruldum. Ambülansla gidip gelmekten yoruldum.

Yollar kapandı sanki, sevdiklerim ve dostlarım için ayakta durmaya çalışırken birileri beni geri itmeye devam ediyor nefes alamıyorum tam iyi olacağım derken kendimden geçiyorum. Öksürük öksürük öksürük adeta beni boğuyor her an her dakika kalbim sıkışıyor.

Daralıyorum ağrılardan sabaha kadatir uyuyamıyorum. Benimle birlikte olanlarda perişan  ben hiç kimseye eziyet vermek istemezken şimdi her kes benimle birlikte yoruluyor sonra kabuğuna çekilip göz yaşı dökerek Allaha yalvarıyorum' "bu kadar zorluğun sebebi ne Allahım" diye haykırıyorum

Dostları"nolur benim için şifa yerine hakkından hayırlısı olsun deyin" belki ölüm hakkından hayırlıdır hiç bilinmez. 

Şunu anladımki şu satırları yazarken bile acılar içinde kıvranıyor isem pilim bitmiş demektir iyileşmeye kadar artık gün yüzü, bana gece oldu.

Umut ediyorum ki, bu yaşadıklarımı görüp örnek almak siğara ya devam diyenlere bırakmaları için örnek olmak istedim.

Ne acıdır ki araç var kullanan yok dost var gören yok nereye kadar dost bildiklerim hep benimle mi uğraşacak... Kulağınıza küpe olsun sağlığınız yerinde olsun hakkı olanlar haklarını helal etsin 87 kilodan 64 kiloya indim ve inmeye de devam ediyorum sağlıcakla kalın hoşçakalın.."..

Müslümanlığın güzel ahlakını, şerefini, her yerde herkese göstermeli, her milletin İslam dinine sevgili ve saygılı olmasına sebep olmalıdır. (İslam Ahlakı)
Allah'ım sen her türlü noksanlıklardan uzaksın. Hamd Allah'a mahsustur. Allah'tan başka gerçek ilah yoktur. Allah en büyüktür. Güç ve kuvvet ancak yüce ve büyük Allah'ın yardımıyladır. Bu zikirleri; şimdiye kadar yazılmış, yazılmakta olan ve sonsuza kadar yazılmaya devam edecek olan harfler sayısınca ve bütün zamanlar boyunca tekrar ediyorum.Gule Güle Ağabeyim..

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar