YAZICI, "ŞANLIURFA’NIN DAHA DA MODERN OLDUĞUNU...

YAZICI, "ŞANLIURFA'NIN DAHA DA MODERN OLDUĞUNU GÖRDÜM"

Şanlıurfa'da bir dizi gezi ve temaslarda bulunmasının ardından Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı, "Bir önceki gelişime nazaran Şanlıurfa'yı daha da gelişmiş ve daha da modern buldum" dedi.

07 Ekim 2016 - 19:39

 

 

Şanlıurfa'da bir dizi gezi ve temaslarda bulunmasının ardından Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı, "Bir önceki gelişime nazaran Şanlıurfa'yı daha da gelişmiş ve daha da modern buldum" dedi.

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Hayati Yazıcı, bir dizi ziyaret ve açılışlara katılmak için Şanlıurfa'ya geldi. Gün içerisindeki temasları çerçevesinde Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret eden Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı, Şanlıurfa'da büyük bir gelişme yaşandığını bizzat kendisinin gözlemlediğini söyledi.

Ziyaretinde başkanlık makamında Başkan Nihat Çiftçi tarafından sunulan brifingi dikkatle takip eden Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı, ardından şeref salonuna geçerek basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Açıklamada ilk olarak Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı'nın Şanlıurfa'ya gelmesinden büyük mutluluk duyduğunu belirten Başkan Nihat Çiftçi, "Genel Başkan Yardımcımız Hayati Yazıcı beye Şanlıurfa genelindeki çalışmalarımız ile ilgili bilgiler verdik. Kendisini Şanlıurfa'da görmekten büyük mutluluk duyduk" dedi.

 

YAZICI, "BAŞKAN ÇİFTİÇ'Yİ TEBRİK EDİYORUM"

Başkan Çiftçi'nin ardından bir değerlendirme yapan Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı ise, "Daha önce Şanlıurfa ya geldiğim günden bu yana bir kıyaslama yaptığım zaman Şanlıurfa'da belediye hizmetlerini ve şehirde halkın sosyal ihtiyaçlarının karşılanmaya yönelik sosyal donatı alanlarının daha gelişmiş ve daha modern olduğunu gördüm ve bundan son derece memnuniyet duydum. Bu hizmetleri gerçekleştiren Büyükşehir Belediye Başkanımız ve emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Başarının çok faktörleri var ama asıl önemli olan heyecanlı olmak. Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi dertli olmak son derece önemlidir. Ben, başkan bey sunum yaparken kendisinin çok heyecanlı olduğunu gördüm. Bu da Şanlıurfa'nın hak ettiği hizmetleri alma anlamında önemli bir motivasyonun var olduğunun bir göstergesidir. Kendisini tebrik ediyorum" diye konuştu.

Genel Başkan Yardımcısı ziyaretinin ardından Büyükşehir Belediyesi'nden ayrıldı.

Kaynak: HABER BÜLTENİ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..