Yeni Malatya İddialı Geliyor

Yeni Malatya İddialı Geliyor

Pazar günü şehrimize konuk olacak Yeni Malatyaspor iddialı.

12 Ekim 2016 - 06:46 - Güncelleme: 12 Ekim 2016 - 07:02

Pazar günü Şanlıurfaspor'a konuk olacak Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Buz, Şanlıurfaspor'un önemli bir rakip olduğunu söyleyerek, "Şanlıurfasporu'un defansif anlamda iyi çalışan belki ofansif anlamda zaman zaman sıkıntılar yaşayan bir takım. Bununla birlikte Şanlıurfa'nın da belirli hedefleri var. Kendi sahalarında oynamaları avantaj. Biz de3 puan için çıkacağız. Ciddi bir maç olacağını düşünüyorum" dedi. Yeni Malatyaspor olarak morallerinin yüksek olduğunu belirten Buz, ligin her geçen gün daha da rekabetçi hale geldiklerini ve başarılı olmak için sürekli çalıştıklarını belirtti. Futbolcularımla birlikte başarılı olmak için elimizden gelen her türlü çabayı gösteriyoruz dedi. Arda İle İlgili Açıklamalar Arda'nın Milli Takıma çağrılmamasını da değerlendiren Buz, artık futbolda tek bir kişinin takımı alıp sürüklemesi dönemi bitti. Fatih hocanın Arda tercihine saygı duymak gerekir. Ancak Milli takımdaki başarısızlıkların da bir sorumlusu olmalıdır dedi.

Pazar günü Şanlıurfaspor'a konuk olacak Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Buz, Şanlıurfaspor'un önemli bir rakip olduğunu söyleyerek, "Şanlıurfasporu'un defansif anlamda iyi çalışan belki ofansif anlamda zaman zaman sıkıntılar yaşayan bir takım. Bununla birlikte Şanlıurfa'nın da belirli hedefleri var. Kendi sahalarında oynamaları avantaj. Biz de puan için çıkacağız. Ciddi bir maç olacağını düşünüyorum" dedi.


Yeni Malatyaspor olarak morallerinin yüksek olduğunu belirten Buz, ligin her geçen gün daha da rekabetçi hale geldiklerini ve başarılı olmak için sürekli çalıştıklarını belirtti. Futbolcularımla birlikte başarılı olmak için elimizden gelen her türlü çabayı gösteriyoruz dedi.


Arda İle İlgili Açıklamalar


Arda'nın Milli Takıma çağrılmamasını da değerlendiren Buz, artık futbolda tek bir kişinin takımı alıp sürüklemesi dönemi bitti. Fatih hocanın Arda tercihine saygı duymak gerekir. Ancak Milli takımdaki başarısızlıkların da bir sorumlusu olmalıdır dedi.