Yetenek Sizsiniz Türkiye ne zaman başlıyor? 2017 için yeni jüri

Yetenek Sizsiniz Türkiye ne zaman başlıyor? 2017 için yeni jüri

Yetenek Sizsiniz Türkiye ne zaman başlıyor sorusuna yanıt arayan birçok insanın merak ettiği sorulardan birisi yeni jüri üyeleri oldu. Bu sene eski kadroya geri dönülmesi bekleniyor.

08 Temmuz 2017 - 14:53

Yetenek Sizsiniz Türkiye ne zaman başlıyor sorusuna yanıt arayan birçok insanın merak ettiği sorulardan birisi yeni jüri üyeleri oldu. Bu sene eski kadroya geri dönülmesi bekleniyor. Yıllardır Acun'un sunmadığı Yetenek Sizsiniz için bu sene yeni bir adım atılacak. Acun Ilıcalı'nın efsane jüri ile geri dönmesi bekleniyor. O Ses Türkiye ile birlikte Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni sezonda tam anlamıyla izlenme rekoru kıracak gibi duruyor çünkü Hülya Avşar tekrar koltuğa oturmaya karar verdi.

Hülya Avşar ile birlikte aynı zamanda koltuğa oturacak insanlar arasında Ali Taran'ın da olması bekleniyor. Zamanında Acun Ilıcalı'nın yolları ayırdığı Taran yeni sezonda tekrar ekranlara gelecek birçok kişinin gülmesine sebep olacak. Tahminlere göre bu sene Yetenek Sizsiniz programına Acun'un da dönmesi bekleniyor. Yoğun bir iş temposuna girecek olan Ilıcalı hem O ses Türkiye hem de Yetenek Sizsiniz ile yeni sezonda reytingleri alt üst edebilir .

Sizde yarışma hakkında yorumlarınızı hemen alttan bize iletebilirsiniz. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..